PhotoFiltre má tři série, PhotoFiltre 6, PhotoFiltre 7 a Photofiltre Studio X.

PhotoFiltre Studio X: Nejúplnější s vrstvami, animovaný gif, 8BF, vektorová cesta: //www.photofiltre-studio.com/download-en.htm

PhotoFiltre 7: Verze (freeware) s vrstvami, ale omezenější než Studio X verzehttp: //www.photofiltre-studio.com/pf7-en.htm PhotoFiltre 7 obsahuje funkce, které PhotoFiltre 6 má, a také má vrstvu manažer (s Alphachannel), pokročilé štětce, dávkový modul a mnoho dalších výkonných nástrojů. Další informace »

PhotoFiltre 6: Základní verze (freeware) bez vrstevhttp: //photofiltre.free.fr/PhotoFiltre 6 je kompletní program retušování obrázků. Umožňuje provádět jednoduché nebo pokročilé úpravy obrazu a použít na něj širokou škálu filtrů. Použití je jednoduché a intuitivní a má křivku jednoduchého učení. Panel nástrojů, který vám umožňuje přístup ke standardním filtrům pouhými několika kliknutími, dává produktu PhotoFiltre robustní vzhled.

Alternativy k PhotoFiltre pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako PhotoFiltre.
Alternatives: 
Open source fotografická pracovní aplikace aplikace a surový vývojář Vytvořeno uživatelem darktable.org

darktable je virtuální fotografická a temná komora pro fotografy: spravuje vaše digitální negativy v databázi a umožňuje jejich prohlížení pomocí zoomovatelného blesku. také vám umožní vytvářet syrové obrazy a vylepšovat je.

Mac
Windows
Linux
BSD
JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Windows
PortableApps.com
Photoline je profesionální editor obrázků, který nabízí kreativům většinou nedestruktivní pracovní postup ...

Photoline je editor obrázků, který poskytuje většinou nedestruktivní profesionální pracovní postup. Kompletní vektorové úpravy jsou také integrovány. Jeho úprava obrázků je na stejné úrovni jako Photoshop.

Mac
Windows
Wine
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Photoshop ve vašem prohlížeči, Sumo Paint pokročilý editor obrázků založený na prohlížeči. Vytvořil Sumoing Ltd

Sumo Paint je výkonný editor obrázků s dlouholetou historií jako plně schopný klon Photoshopu v prohlížeči.

Web
Artweaver je jednoduchý Freeware program pro kreativní malbu, tzn. Vytvořil Boris Eyrich

Artweaver je jednoduchý Freeware program pro kreativní malbu, tzn. Artweaver vám nabízí všechny umělecké efekty, které potřebujete pro svou práci.

Windows
Hodnotenia: 

PhotoFiltre je jednoduché a intuitivní použití. Používal jsem PaintShopPro v5.0.3 po celá léta a od té doby nenáviděl tučnost všech jejich verzí. PhotoFiltre lze použít jako rychlý a snadný grafický program, jako je starý PSP v5.

PhotoFiltre je jednoduché a intuitivní použití. Používal jsem PaintShopPro v5.0.3 po celá léta a od té doby nenáviděl tučnost všech jejich verzí. PhotoFiltre lze použít jako rychlou a snadnou grafiku ...