Photoline je profesionální editor obrázků, který nabízí kreativům většinou nedestruktivní pracovní postup ...

Photoline je editor obrázků, který poskytuje většinou nedestruktivní profesionální pracovní postup. Kompletní vektorové úpravy jsou také integrovány. Jeho úprava obrázků je na stejné úrovni jako Photoshop.

Photoline je kompatibilní s většinou běžných zásuvných modulů Photoshopu, jako jsou Topaz, NIK a FilterForge, a načítá knihovny a gradienty kompatibilní s aplikací Photoshop.

Za zlomek ceny (59 EUR) aplikace Photoshop získají tvůrci a fotografové širokou škálu profesionálních funkcí pro úpravy a návrh obrázků. Více informací »

Novinka ve v19: - nedestruktivní filtr dehaze - vrstvy zástupného souboru externího souboru - efekt efektu vymazání - barva na průhlednost vrstvy - rotace nástroje zobrazení - proměnné šířky vektorových tahů - vzorník barev, přímých barev, přetisků

- 32 & amp; 64bitové verze - 8/16 / 32bit na kanál /RGB, CMYK, Lab, stupně šedi & amp; jednobarevná správa barev: profily ICC, lineární pracovní postup - všechny funkce, úpravy, filtry pracují se 16bitovými a 32bitovými obrazy - 46 nastavovacích vrstev - 18 stylů vrstev - libovolná vrstva může být libovolný režim obrazu /masky bitové hloubky běžných vrstev a může sestávat z více kombinovaných vrstev a krytí skupinových vrstev od -200 do +200: jednoduchá inverze efektů směšování nebo zdvojení bitů s efektem převodu na vektorové vrstvy - vektorové vrstvy mohou být zarovnány do rastru pixelů. Režim zobrazení pixelů - nedestruktivní vývoj RAW - retušování nástrojů, jako je odstranění kartáčů, zkapalnění a mnoho dalších - import PSD si zachovává většinu běžných vrstev úprav & amp; efekty vrstvy - Import & amp; export vícevrstvých 32bpc EXR souborů-nedestruktivní transformace pro vrstvy-externí aplikace odkaz pro snadné kulaté tripping-mocný obraz management: vyhledávání, upravovat IPTC & amp; Data EXIF. Přejmenovat obrázky, vytvořit katalogy - skutečný import PDF & amp; exportovat pomocí /x1a & amp; /x3 - vícestranový text bohatý na dokumenty & amp; Možnosti DTP - webový export: WebP, obrazové mapy & amp; GIF animace - dávková konverze, záznamové akce - prezentace - tisk vícestránkových dokumentů - přenosná aplikace na podporu USB-Stick - podpora více procesorů - kompatibilní s Linuxem WINE: testovaný vývojář

Alternativy k Photoline pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Photoline.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Hodnotenia: 

PhotoLine je opravdu skvělý software. GUI je možná trochu stará móda, ale matematika je velmi dobrá - na rozdíl od konkurentů, kteří mají pěkné grafické rozhraní, ale žádnou funkčnost za sebou. Pokud potřebujete obraz-editor pro malé peníze PhotoLine by měla být volba. Obsahuje také image-manager a RAW-konvertor. Můžete vytvářet Flash animace a pracovat s vektory. Ještě více je program schopen zvládnout i malé projekty DTP. 16-bit a LAB - žádná otázka. Včetně vrstev a nedestruktivních prací. Pěkná unikátní funkce, použití filtru v jiném barevném režimu bez změny barevného režimu obrazu. Objevte mnohem více skvělých funkcí - zkuste aplikaci PhotoLine.

Jedná se o vážně podceňovanou (a dosud zcela neznámou) aplikaci. Mluvit Mac-moudrý, to je chybějící mezera (funkce-moudrý) mezi Pixelmator /Photoshop Elements a plně foukané Photoshop sám. Má spoustu funkcí pro peníze (a je to velmi rychlé).

Photoline working area
Rozhodně jeden z nejlepších Photoshop Alternative, vynikající sada nástrojů pro fotografie, obrázek, vektor, DTP, animace tvorby. To je jeden z nejschopnějších grafických softwarových nástrojů, které jsem vyzkoušel, to může ...
PhotoLine je opravdu skvělý software. GUI je možná trochu stará móda, ale matematika je velmi dobře odvedená - na rozdíl od konkurentů, kteří mají pěkné grafické rozhraní, ale žádnou funkčnost ...