Picture2Life umožňuje editovat, koláže, animovat a sdílet fotografie online.

Picture2Life umožňuje editovat, koláže, animovat a sdílet snímky online.

Web
iPhone
Firefox
Moment vám dává plné ruční ovládání bez nepořádek. Vytvořil Moment Inc.

Moment vám poskytuje plné ruční ovládání bez rušení. Snadno upravte expozici, ISO, rychlost závěrky, zaostření, vyvážení bílé, formát obrazu a další.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Adobe Spark Post je zábavný a rychlý způsob vytváření úžasné grafiky pro všechny příležitosti. Vytvořeno společností Adobe

Součástí sady Adobe Spark, Spark Post je zábavná a rychlá cesta, jak vytvořit úžasnou grafiku při všech příležitostech. Začněte ve vteřinách s profesionálně navrženými, pútavými šablonami, které můžete vyladit v jednoduchých krocích.

iPhone
iPad
Zásada usnadňuje vytváření animovaných a interaktivních návrhů uživatelského rozhraní. Vytvořil Daniel Hooper

Princip usnadňuje vytváření animovaných a interaktivních návrhů uživatelského rozhraní. Ať už navrhujete tok aplikace s více obrazovkami nebo nové interakce a animace, Principle vám umožňuje vytvářet vzory, které vypadají a vypadají úžasně.

Mac
iPhone
iPad
Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG ... Vytvořil Marvel Prototyping Ltd.

Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG atd.) a náčrty do interaktivních prototypů, které vypadají a vypadají jako skutečné aplikace a weby

Web
Android
iPhone
Apple Watch
Apple TV
Projektanti nástrojů pro prototyp čekají. Vytvořil Flinto LLC

Flinto for Mac je komplexní nástroj pro prototypování aplikací, který vám umožní vytvářet cokoliv od jednoduchých prototypů až po komplexní prototypy s působivými interakcemi. Pečlivě jsme navrhli Flinto for Mac, abychom minimalizovali složitost. Neexistují žádné programovací nebo časové osy.

Mac
iPhone
Fotografický vektorový editor, transformuje gradienty a fotografie do hezkých vzorků. Vytvořil Bartlomiej Niemtur

PolyGen je aplikace pro umění Low Poly a tapety. S PolyGen můžete vytvářet fotografické krystalové vzory nebo abstraktní umění. A můžete to udělat automaticky nebo ručně.

Android
iPhone
iPad
Přidejte retro efekty na vaše fotografie v okamžiku! Vytvořil Autodesk

Přidejte retro efekty k vašim fotografiím!

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Chrome
Facebook
Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím řady ... Vytvořil Kevin Systrom a Mike Krieger

Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím série obrázků. Přiložte fotku do svého iPhone, vyberte filtr, který přemění vzhled a pocit, pošlete na Facebook, Twitter nebo Flickr - je to stejně snadné jako koláč.

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastových kamer hračky ...

Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastických kamer hračky minulosti! Hipstamatic zachovává kouzla natáčení staré školy, ale umožňuje přemístit objektivy, film a nastavení blesku všemi prstem.

Funkce

iPhone
iPad

Stránky