RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Podporuje vrstvy se styly a může importovat a exportovat obrazy Photoshop, GIMP a Paint.net s vrstvami.

Windows
NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a ... Vytvořil NeoSoft Corp.

NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a cenově dostupné! Je to dost jednoduché pro začátečníky, které jsou stále vybaveny výkonnými funkcemi a pokročilými nástroji.

Windows
Vylepšete své fotografie a aplikujte 200 efektů. Odstraňte nebo vyměňte pozadí několika kliknutími! Vytvořil Wondershare

Vylepšete své fotografie a aplikujte 200 efektů. Odstraňte nebo vyměňte pozadí několika kliknutími! Odstraňte nežádoucí objekty z libovolné fotografie.

Windows
Vytvořte skvělé, zábavné, krásné emoji a fotografie z mém .. Vytvořeno společností RMY Studio

Aplikační nálepka "Square emoji sticker" je nejrychlejší a nejjednodušší aplikace pro zasílání fotografií v plné velikosti do instagram bez oříznutí. Můžete také vyjádřit své emoci s nálepkou emoji, smiley, meme a giddylizer na váš obrázek ..

Android
Photo Editor je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi. Vytvořeno macgyver

Editor fotografií je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi.

Android
Android Tablet
Fotogén je dokonalým nástrojem pro všechny vaše potřeby pro úpravy fotografií: Vytvořil Mobile Pond

Fotogén je nejdokonalejším nástrojem pro všechny vaše potřeby pro úpravu fotografií: - Jedná se o plnohodnotný editor fotografií. - Podporuje export a změnu velikosti několika fotografií. - Zahrnuje nástroje pro editaci a export metadat a IPTC.

iPhone
iPad
Picozu Editor je aplikace pro kreslení a retušování fotografií postavená na jazycích Javascript, HTML 5 a CSS3.

Picozu Editor je kreslicí a fotografická retušovací aplikace postavená na jazycích Javascript, HTML 5 a CSS3. Ujistěte se, že používáte moderní prohlížeč, chcete-li s ním hrát.

Web
AliveColors je komplexní software pro editaci grafiky a fotografií pro systémy Windows a Mac.

AliveColors je všestranný editor obrázků pro systémy Windows a Mac, který je přizpůsoben potřebám profesionálních i zájemců amatérských fotografů.

Mac
Windows
Bavte se svými obrázky, jako nikdy předtím. Vytvořil Movavi

Bavte se svými obrázky, jako nikdy předtím. Díky úžasnému editoru obrázků společnosti Movavi je vše, co potřebujete, jen jako sada fotografií a kreativita, která je promění v opravdové oční bonbóny.

Mac
Windows
PixaFlux je aplikace pro zpracování obrázků založená na uzlech.

PixaFlux je aplikace pro zpracování obrazů založená na uzlech. PixaFlux vytváří a upravuje snímky nedestruktivní cestou pomocí grafu uzlů k uspořádání pracovního postupu bez omezení velikosti, pozice nebo barevného režimu.

Windows

Stránky