Foxy Photo Editor má vše, co potřebujete k úpravám obrázků a vytváření úžasných kompozic ... Vytvořil deckeleven

Aplikace Foxy Photo Editor obsahuje vše, co potřebujete k úpravám obrázků a vytváření úžasných kompozic v telefonu Android. K dispozici je bezplatná zkušební verze.

Android
Pixly je kompletní editor obrázků pro zařízení Android. Vytvořeno společností Melting Logic

Pixly je kompletní editor obrázků pro zařízení Android. Vynikají tam, kde všechny ostatní editory pro telefony a tablety nedosahují.

Android
Moment vám dává plné ruční ovládání bez nepořádek. Vytvořil Moment Inc.

Moment vám poskytuje plné ruční ovládání bez rušení. Snadno upravte expozici, ISO, rychlost závěrky, zaostření, vyvážení bílé, formát obrazu a další.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vzdělávací hra pro děti od 2 do 10 let. Vytvořil Bruno Coudoin

GCompris je vysoce kvalitní vzdělávací softwarová sada zahrnující řadu aktivit pro děti ve věku od 2 do 10 let. Některé aktivity jsou zaměřené na hry, ale přesto jsou stále vzdělávací. Níže naleznete seznam kategorií s některými z aktivit dostupných v dané kategorii.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG ... Vytvořil Marvel Prototyping Ltd.

Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG atd.) a náčrty do interaktivních prototypů, které vypadají a vypadají jako skutečné aplikace a weby

Web
Android
iPhone
Apple Watch
Apple TV
Fotografický vektorový editor, transformuje gradienty a fotografie do hezkých vzorků. Vytvořil Bartlomiej Niemtur

PolyGen je aplikace pro umění Low Poly a tapety. S PolyGen můžete vytvářet fotografické krystalové vzory nebo abstraktní umění. A můžete to udělat automaticky nebo ručně.

Android
iPhone
iPad
Přidejte retro efekty na vaše fotografie v okamžiku! Vytvořil Autodesk

Přidejte retro efekty k vašim fotografiím!

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Chrome
Facebook
Přeměňte své fotky na hotovost. Vytvořil Ambia Fund LLC

Belacam - Snap, Post, Placené. Je to tak snadné. Na Belacamu můžete snít na oběd snímek vaší stravy a vaše pravidelné fotografie na dovolenou vám mohou pomoci financovat dovolenou samotnou.

Android
Android Tablet
Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím řady ... Vytvořil Kevin Systrom a Mike Krieger

Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím série obrázků. Přiložte fotku do svého iPhone, vyberte filtr, který přemění vzhled a pocit, pošlete na Facebook, Twitter nebo Flickr - je to stejně snadné jako koláč.

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Pomocí tohoto intuitivního nástroje můžete snímky za několik sekund zarovnat a sdílet nebo uložit ... Vytvořil studienbegleitend

Pomocí tohoto intuitivního nástroje můžete snímky vnořit do několika sekund a okamžitě je sdílet nebo uložit.

Android

Stránky