Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů. Aktivní a rostoucí online komunita poskytuje přátelskou pomoc, návody a doplňky.

Alternativy k Paint.NET pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 0 programů podobných jako Paint.NET.
Hodnotenia: 

Jednodušší než Photoshop a většinou stejný jako u těch úžasných pluginů.

Pokud chci vybrat a přesunout textový objekt a změnit velikost písma na obrázcích, mám s PhotoScape nejlepší zkušenosti. Kromě mnoha dalších velmi užitečných funkcí můžete perfektně vybírat, přesouvat a manipulovat s textovými objekty. Manipulace s textovými poli, včetně rámování textových polí, je problémem mnoha dalších bezplatných softwarových produktů pro úpravu fotografií, jako jsou Paint.net, Pixlr, Adobe Photoshop Express, GimpShop nebo IrfanView. Moje doporučení pro tento účel a zejména pro profesionální rámování velké série obrázků: http://alternativeto.net/desktop/photoscape/

Je to jako barva MS, ale se vším, co si přejeme,

Na rozdíl od GIMP je Paint.NET snadno použitelný, protože věci jsou ve skutečnosti tam, kde to očekáváte!

Celkově skvělý program. Pokud chcete bezplatný editor obrázků, je to pouze toto.

Paint.net je skvělý ne díky všem jeho pokročilým funkcím, ale proto, že je snadno použitelný a přináší dobré výsledky. Připomíná mi to trochu Photoshopu, ale mnohem více svléknutou verzi. A je to mnohem levnější než Photoshop! Zabere také méně místa na počítači. Velmi doporučuji.

Paint.net je snadno použitelný a na rozdíl od jiných programů pro úpravu obrázků, které vyžadují průvodce a návody (coughPhotoshopcough). Pokud víte, jak používat MS Paint, dostanete zablokování Paint.net za méně než půl hodiny. Je to mnohem lepší než holé kosti MS Paint také v téměř každém jednotlivém aspektu.

Paint.NET je užitečný program pro každého, kdo se chce naučit umění úpravy fotografií, bez ohledu na to, kolik odborných znalostí chcete dosáhnout. Pro ty, kteří hledají snadno použitelný program pro přidání několika efektů ke svým obrázkům, bude Paint.NET tyto kryty pokrývat.

Rozhraní je snadno pochopitelné a je to jako upgradovaná verze programu Microsoft Paint. Opravdu, když si někdo propadne možnosti, bude průměrný uživatel mít k dispozici více než dostatek možností. Pro ostatní, kteří chtějí od tohoto softwaru ještě více energie, jsou pluginy k dispozici na jeho webových stránkách a na fóru.

Není to tak mocné jako řekněme, Photoshop nebo GIMP, ale bude to dost dobré pro lidi, kteří mají příležitostné úpravy fotografií.

Srazil jsem hvězdu z následujících důvodů:

  • Je k dispozici pouze ve Windows kvůli jeho závislosti na rámci Microsoft .NET framework, takže jeho spuštění na Wine for Linux je obtížné, ne-li nemožné.
  • Pokud máte spoustu pluginů, otevření nabídky pro ně může být nesnesitelně pomalé.