Alternativy k GIMP pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako GIMP.
Alternatives: 
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Photoshop ve vašem prohlížeči, Sumo Paint pokročilý editor obrázků založený na prohlížeči. Vytvořil Sumoing Ltd

Sumo Paint je výkonný editor obrázků s dlouholetou historií jako plně schopný klon Photoshopu v prohlížeči.

Web
Online nástroj pro editaci grafiky využívá technologie HTML5 jako Canvas, Offline support, Drag and Drop. Vytvořil ViliusL

miniPaint je bezplatný online editor obrázků pomocí HTML5. Upravte, upravte své obrázky, přidejte efekty online do svého prohlížeče, aniž byste museli instalovat cokoli ...

Web
SketchPort je online komunita kreslení s bezplatným softwarem pro PC, Mac, iOS a Android. Vytvořil SketchPort

SketchPort je online komunita kreslení s bezplatným softwarem pro PC, Mac, iOS a Android. Nakreslete, povídejte, hlasujte, buďte inspirováni, vyzývejte a získávejte odznaky!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
iPad
Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkcemi pro úpravy a malování fotografií. Vytvořil David Levinsky

Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkcemi pro úpravy a malování fotografií. Photo Raster je poháněn technologií WebGL, která v online aplikacích nikdy neprošla.

FEATURES

Úpravy

Web
Zlepšit a hrát si s digitálními obrázky na Pho. Vytvořil VicMan Imaging Software

Vylepšete a hrajte se svými digitálními obrázky na webu Pho.to pomocí snadno dostupných, ale výkonných nástrojů a služeb pro úpravy. Vylepšete své fotografie, bavte se s fotografiemi online, retušujte portréty a sdílejte své fotografie zdarma. Bezplatné služby Pho.to:

Web
Android
iPhone
iPad
Zdarma online software pro úpravu fotografií. Vytvořeno piZap

Bezplatný software pro úpravu fotografií.

Web
Android
iPhone
Facebook
Vrstvy, filtry, styly vrstev, vrstvy úprav, masky, výběry, stopy, undo /redo, grafika ...

Plně vybavený profesionální editor fotografií - vrstvy, filtry, styly vrstev, vrstvy filtrů, HDR atd. Stáhněte si zdarma nebo jej spusťte přímo ve svém prohlížeči!

Windows
Linux
Web
Ribbet dokazuje, že mocná editace fotografií není jen pro profesionály. Vytvořil ribbet.com

Ribbet dokazuje, že mocná editace fotografií není jen pro profesionály. Tento zjednodušený editor s nebývalým rozsahem nástrojů zvládá vše od základních úprav až po profesionální úpravy.

Web
iPhone
iPad
Web 2.0 image nástroj pro převod obrázků online a aplikovat efekty, jako je oříznutí, změna velikosti, filtry ... Vytvořil Pierre-e GOUGELET

nástroj pro práci s webem 2.0 pro převod obrázků online a použití efektů, jako je oříznutí, změna velikosti, filtry ... zkuste to zdarma!

Web
Výkonný, ale snadno použitelný online editor fotografií s krásnými efekty a filtry. Vytvořil iPiccy, Inc.

iPiccy je online editor fotografií s množstvím výkonných funkcí, díky kterým budou vaše snímky krásné.

Web
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Hodnotenia: 
Dual screens
Windows
OS X
OS X