Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Některé fotografie si zaslouží zvláštní pozornost na celé obrazovce. Výkonný editor fotorů pro stolní počítače je skutečným řešením a má všechny nástroje, které potřebujete, aby každý okamžik, který zachytíte, vypadal opravdu skvěle. Stáhněte si Fotor a začněte využívat zábavu a všestrannost s vaší nejvýkonnější platformou doma.

Díky nejmodernějšímu nástroji pro zpracování fotografií společnosti Fotor lze snadno a rychle zpracovávat vysoce kvalitní fotografie. Upravte expozici, jas, kontrast, vyvážení bílé a sytost, zaostřete /rozmazejte, přidejte viněta nebo ořízněte, narovnejte, otočte a další. Více informací »

Většina fotografií není prováděna v kontrolovaném prostředí a někdy není čas upravit nastavení fotoaparátu, když se změní podmínky. „Scény“ nabízí 13 různých možností 1-kohoutku, které byly nakonfigurovány pro konkrétní podmínky fotografického snímání.

Svoji kreativitu dále roztahujte pomocí obrovské palety efektů a hranic. Navržený se vstupem od profesionálních fotografů a návrhářů, Fotor přichází s více než 60 efekty, včetně Classic, Lomo, B & amp; W, Art a Vignettes, plus více než 30 různých stylů rámců.

Vyvolejte svou kreativní inspiraci pomocí kombinace jasného zaostření a selektivního rozmazání. Editor Tilt-Shift Fotor poskytuje vašim obrazům hloubku ostrosti běžně viditelnou pouze u profesionálních DSLR kamer.

Fotor je plně optimalizován pro displeje sítnice, což umožňuje prohlížet a upravovat fotografie s vysokým rozlišením v brilantní, plné barvě.

Podporuje import a export širokého rozsahu obrazových formátů, včetně formátů TIFF, JPEG a PNG, včetně funkcí konverze souborů RAW.

Ulehčujeme ukládání a sdílení upravených fotografií s několika málo kliknutí. Můžete dokonce posílat své fotografie na Facebook a Twitter, vše v rámci Fot

Alternativy k Fotor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Fotor.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
Opravdu si užívám fotor k úpravám svých obrázků, je to mnohem jednodušší než například Lightroom. Existuje spousta možností, které jsou jasně zobrazeny ve značně navrženém uživatelském rozhraní. Tady je...