RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Podporuje vrstvy se styly a může importovat a exportovat obrazy Photoshop, GIMP a Paint.net s vrstvami.

Windows
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
Open source 2D CAD aplikace pro Windows, Apple a Linux. Vytvořil Ries van Twisk

LibreCAD (původně QCad pak CADuntu) je open source 2D CAD aplikace pro Windows, Apple a Linux. Je založen na Qt, což je přední multiplatformní aplikace a vývojový rámec UI.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Vytváří vysoce optimalizované animované soubory PNG z obrazových sekvencí PNG /TGA. Vytvořil Max Stepin

Vytváří vysoce optimalizované animované soubory PNG z obrazových sekvencí PNG /TGA. K dispozici jsou verze CLI pro všechny hlavní servery.

Mac
Windows
Linux
Imaging je sbírka obrázků souvisejících nástrojů (Image Viewer, Image Converter, Image Resizer, Image ... Vytvořil Fahmy Corporation

Zobrazování je kolekce nástrojů souvisejících s obrázkem (Prohlížeč obrázků, Image Converter, Image Resizer, Image Optimizer atd.).

Windows
SharpShot je multiplatformní software pro úpravu obrázků. Je určen pro lidi, kteří si myslí ... Vytvořil EdgyTech

SharpShot je multiplatformní software pro úpravu obrázků. Je určen pro lidi, kteří si myslí, že Adobe Photoshop nebo GIMP jsou příliš těžkopádní pro každodenní úpravy obrázků, zatímco jiné jednodušší programy jako F-Spot nebo Microsoft Office Picture Manager nejsou dostatečně výkonné.

Mac
Windows
Linux
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckých ... Vytvořil Timur Baysal
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckém výkonu nebo kompozici ...) je výsledkem zvědavé myšlenky, že jsem se pokusil pomocí grafického hardwaru spustit simulaci dynamiky dynamiky.
Windows
RealWorld Photos je bezplatný přenosný editor fotografií pro Windows. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Photos je editor obrázků zaměřený na retušování fotografií a dávkové zpracování obrazu. Může být použita k úpravě expozice, odstranění červených očí nebo škrábanců, úprava tvarů, vylepšení fotografií nebo použití vodoznaků v dávce.

Windows
Výměna pro aplikaci Windows v zásobníku Poznámkový blok. Vytvořil Syncplify, Inc.

Poznámkový blok! je bezplatná, výkonná a funkční náhrada pro váš Poznámkový blok systému Windows. Tento software je zcela zdarma k použití, a to jak pro osobní, tak i obchodní účely.

Windows
Aubreyho gVim je, dobře, Aubreyho gVim! Vytvořil Aubrey

Aubreyho gVim je, dobře, Aubreyho gVim! Projekt vyvstával jeho osobní touhu používat Vima jako mé HTML, CSS, PHP & Editor Javascript.

Windows
PortableApps.com

Stránky