Výměna pro aplikaci Windows v zásobníku Poznámkový blok. Vytvořil Syncplify, Inc.

Poznámkový blok! je bezplatná, výkonná a funkční náhrada pro váš Poznámkový blok systému Windows. Tento software je zcela zdarma k použití, a to jak pro osobní, tak i obchodní účely. Díky úpravám v několika dokumentech lze provádět dělení (dva pohledy na stejný dokument vedle sebe se synchronizovanou úpravou), mapy dokumentů, přizpůsobitelný tisk a náhled tisku, zvýraznění syntaxe (zbarvení syntaxe), regulární výrazy, kalkulačku kódu hash a mnoho více. Je to ideální editor pro programátory, s mnoha přizpůsobitelnými funkcemi a klávesovými zkratkami pro zjednodušení a urychlení vývoje a procesů přezkoumání kódu .... Více informací »

Alternativy k Syncplify.me Notepad! pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Syncplify.me Notepad!.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux