RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Paint je bezplatný přenosný editor obrázků /fotografií /animací. Podporuje vrstvy se styly a může importovat a exportovat obrazy Photoshop, GIMP a Paint.net s vrstvami.

Existují všechny obvyklé kreslící nástroje a některé speciální nástroje pro retušování fotografií, jako je Clone, Crop with perspective correction, Red Eye Remover nebo Liquify equivalent.

Animované GIF lze vytvářet, upravovat a optimalizovat.

Existují stahovatelné multimediální balíčky a plug-iny a RWPaint může používat filtry Photoshop .8bf pro ještě větší flexibilitu. Další informace »

Alternativy k RealWorld Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako RealWorld Paint.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kreslení, část https: //alternativeto. Vytvořeno Apache Software Foundation

Draw, součást sady Apache OpenOffice, je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuálními prvky a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm, Draw je mocný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.

Mac
Windows
Linux
Photoshop ve vašem prohlížeči, Sumo Paint pokročilý editor obrázků založený na prohlížeči. Vytvořil Sumoing Ltd

Sumo Paint je výkonný editor obrázků s dlouholetou historií jako plně schopný klon Photoshopu v prohlížeči.

Web
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
Zdarma software pro úpravy fotografií pro PC

Zdarma software pro úpravu fotografií pro PCPixBuilder Studio je bezplatný software pro editaci obrázků pro digitální úpravy fotografií, zpracování obrazu a změnu velikosti.

Windows
Hodnotenia: 

Moje rychlé a krátké zkušenosti po instalaci testu paint.com:

Změna pozadí textu: .......................................... ........ velmi obtížné Výběr obdélníku a změna tloušťky rámečku ......... je velmi obtížné Plnění obdélníku s barvou ............................................ ... velmi obtížné Vyberte a přesuňte textový objekt a změňte velikost písma ..... velmi obtížné

Mám mnohem lepší zkušenosti s prováděním těchto textů manipulace s úkoly s http://alternativeto.net/desktop/photoscape/ nebo http://alternativeto.net/desktop/open-office-draw/

Note the semitransparent rounded rectangle with control handles
The text layer uses a bevel effect and an azure shadow effect
Main Window - Support of 22 languages
Editing the RWPaint's own splash screen
RealWorld Paint je skvělý program pro použití, když potřebujete některé pokročilé funkce, ale Photoshop nepotřebujete. Je to opravdu jednoduché použití a zároveň je velmi sofistikované.
Moje rychlé a krátké zkušenosti po instalaci testu paint.com: Změna pozadí textu: ............................................. ..... velmi obtížné Výběr obdélníku a změna ...