IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

S množstvím nástrojů a více než 40 efektů na dosah ruky, prakticky žádné omezení na ikony, které můžete vytvořit. Můžete snadno převést své oblíbené obrázky do ikon nebo ikon do obrázků. IcoFX vám umožňuje vytvářet knihovny ikon nebo měnit ikony uvnitř exe souborů. Vytvořte favicon pro vaše webové stránky nebo blog. Další informace »

Převést ikony Macintosh na ikony Windows a naopak. Pomocí programu IcoFX můžete extrahovat ikony z jiných souborů, včetně souborů Windows a Macintosh. Můžete snadno pracovat s více soubory pomocí dávkového zpracování IcoFX.

Funkcie: 
Alternativy k IcoFX pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 2 programů podobných jako IcoFX.
Alternatives: 
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Hodnotenia: 

můžete získat přenosnou verzi této aplikace z portableapps.com

Přetáhněte ikonu na ikonu IcoFX, exportujte ikonu 32x32 do formátu png, nahrát:)

IcoFx je komerční software. Myslím, že IcoFx verze 1.6.4 byla poslední bezplatná verze. Můžete si jej stáhnout zde. http://goo.gl/gpo74

Nejlepší ikona vytvářející software. Je to jako Photoshop pro ikony, a současně to IconDeveloper dá do hanby.

Bůh, když jde o práci s ikonami, vyjímání ikon atd.

IcoFX patří mezi nejvýkonnější grafické programy, které vím. Je to škoda, že tento vynikající program dokáže upravovat ikony (obrázky) pouze do max. 256 × 256 pixelů a žádné obrazovky s většími rozměry.

Import Dialog
Windows Icon Generation Dialog
Extract Icon Dialog
9 languages and all precious tools for editing icons and screenshots
Create icon from an image
Resource Editor Dialog
můžete získat přenosnou verzi této aplikace z portableapps.com