S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, kliparty grafika, oříznutí, otočení, úprava barev a přidání uměleckých efektů. Magické efekty - úžasné umělecké fotografické efekty, jako jsou Stenciler, Cartoonizer, Sketcher, Orton, Lomo, Ročník, Křížový proces, HDR, Fattal, tužka, Holgaart, Akvarel, Sketcher, kontury , Comic, Neon, Kvaš, Starý papír, Pastel, Red Eye Remover, Holgaart, Popart 2, Smart Blur, Face Fix, Color Splash a další! Draw - Mnoho efektů kreslení, kreslení nálepka režimu, popisky, umělecké stopy a styly textu! Nakreslete fotografie svého přítele na Facebooku a podělte se o své umělecké dílo se službou World! Sharing - můžete rychle sdílet s rodinou a přáteli v sociální síti PicsArt, nebo posílat /nahrávat fotografie na zeď Facebook, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger a Wordpress nebo posílat fotografie SMS a email.Network - na základě sítě PicsIn, jedné z nejoblíbenějších sítí pro sdílení mobilních fotografií. Fotoaparát - umožňuje fotografovat a aplikovat různé efekty vylepšením standardního fotoaparátu. Živá Tapeta - užijte si vtipné barevné linky .... Více informací »

Podporované jazyky - angličtina, japonština, němčina, čínština, polština, korejština, francouzština, španělština, italština, ruština

Alternativy k PicsArt pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 10 programů podobných jako PicsArt.
Alternatives: 
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Vytvořil Flying Meat

Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Díky jednoduchému rozhraní a nástrojům pro přidávání všeho z textu, tvarů a efektů můžete vytvořit dokonalý obraz během několika sekund a minut, nikoli hodin a dnů.

Mac
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone