JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Alternativy k JPEGView pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 11 programů podobných jako JPEGView.
Alternatives: 
Rychlý a kompaktní prohlížeč obrázků /konvertor se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonné pro ... Vytvořil Irfan Skiljan
Windows
PortableApps.com

XnViewMP je bezplatný software pro prohlížení, organizování, převod grafických a fotografických souborů nebo pro vytváření prezentací, kontaktních listů, stránek HTML.

Mac
Windows
Linux
XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. Vytvořil Pierre-Emmanuel Gougelet
Windows
PortableApps.com
ReactOS
FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Vytvořil FastStone Soft

FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má pěknou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnání, odstranění červených očí, odesílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.

Windows
nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU ... Vytvořil Markus Diem, Stefan Fiel a Florian Kleber

nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU Public License v3. nomacs je malý, rychlý a schopný zpracovat nejběžnější obrazové formáty včetně obrázků RAW. Navíc je možné synchronizovat více diváků.

Mac
Windows
Linux
Snímek můžete použít k prohlížení digitálních obrázků a fotografií mnoha různých formátů. Vytvořil ImageGlass

ImageGlass je jednoduchý prohlížeč obrázků, se kterým budete moci zobrazit svou kolekci obrázků velmi podobným způsobem, jaký systém Windows poskytuje ve výchozím nastavení, ale s některými dalšími funkcemi.

Windows
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME. Funkce Prohlížeč obrázků Vytvořil projekt GNOME
Mac
Linux
GNOME
Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animace pro Windows s funkcí snímání obrazovky. Vytvořil Chun Sejin

Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animací pro Windows s funkcí snímání obrazovky.

Windows
Windows Mobile
Hodnotenia: 

Není to rychlé. Acdsee32 za starých časů bylo ještě mnohem rychlejší.

Testoval jsem tuto rychlost dvěma způsoby 1) podržením pravé šipky přeskočit obrázky a 2) nepřetržitým stisknutím pravého tlačítka se šipkou několikrát za sekundu.

V obou případech jsem přeskočil 24 fotografií JPEG, s kombinovanou velikostí souboru 69,1 MiB Oba testy odhalily v podstatě stejnou rychlost, v průměru 6,4 sekundy, aby se smyčka prošla 24 fotografiemi.

Ale kromě toho dělá to, co říká na cínu.

Mám s tím bolest hlavy. V současné době používám fotoviewerpro a zatím to pro mě funguje dobře.

[Upravil rsisabella, říjen 05]

[Upravil rsisabella, říjen 05]

I když můžete stále potřebovat Irfanview zobrazit některé obskurnější obrazové formáty. JPEGView je nejlehčí prohlížeč pro běžné formáty.
Není to rychlé. Acdsee32 za starých časů bylo ještě mnohem rychlejší. Testoval jsem tuto rychlost dvěma způsoby 1) podržením pravé šipky přeskočit obrázky a 2) nepřetržitým stisknutím tlačítka ...