Photo Editor je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi. Vytvořeno macgyver

Editor fotografií je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi.

Android
Android Tablet
Uloží zvýrazněný text do souboru v zadaném adresáři Vytvořil Robert Byrne

Uloží vybraný text do souboru v adresáři (výchozí k domovskému adresáři uživatele) .Po zvýraznění nějakého textu klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte "Uložit text do souboru". Názvy souboru mají formát "userPreference - & ltd todaysDate & gt; ; - & timestamp & gt; .txt "

Mac
Windows
Linux
Firefox
Fraise je open source textový editor pro OS X, rozkročen ... Vytvořil Jean-François Moy

Fraise je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem pro systém OS X, rozvětvený od společnosti Smultron. Má velmi přirozené uživatelské rozhraní pro kakao a podporuje zvýraznění syntaxe pro mnoho různých programovacích, skriptovacích a kódovacích jazyků.

Mac
Karta IE emuluje https: //alternativeto. Vytvořil IETab.net

Karta IE napodobňuje aplikaci Internet Explorer pomocí IE renderingu přímo v prohlížeči Chrome. To vám umožní používat ovládací prvky ActiveX a otestovat webové stránky s různými verzemi IE (IE6, IE7, IE8 nebo IE9).

Windows
Chrome
Avant Browser je uživatelsky přívětivé rozhraní přináší novou úroveň jasnosti a efektivity vašich ... Vytvořil Avant Force

Uživatelské rozhraní Avant Browser vám přináší novou úroveň přehlednosti a efektivity při prohlížení a časté upgrady neustále zlepšují jeho spolehlivost.

Funkce

Windows
Výkonná platforma pro spolupráci Open Source, která posiluje spolupráci a komunikaci. Vytvořil XWiki.org

XWiki je výkonná platforma pro spolupráci Open Source, která umožňuje společnostem všech velikostí šetřit čas i peníze a současně posílit spolupráci na úrovni týmu i organizace.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, vícejazyčný web (více než 40 jazyků), těsně ... Vytvořil Tiki Software Community Association

Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, vícejazyčný (více než 40 jazyků) vícejazyčný, plně integrovaný Wiki + CMS + Groupware, bezplatný zdrojový software (GNU /LGPL) Smarty, MySQL, Zend Framework, jQuery a Bootstrap.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Bezplatná služba přenosu souborů až do 4 GB. Žádná registrace není nutná. SendGB uchovává soubory po dobu 14 dnů!

Volná služba přenosu souborů až do 4 GB. Žádná registrace není nutná. SendGB uchovává soubory po dobu 14 dnů! Až 500 simultánních nahrávek. Neomezené stahování. Převody chráněné heslem! Rychlé e-mailové oznámení pro každý převod. 100% zdarma.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
SyncFolders vám pomůže synchronizovat obsah dvou složek, včetně všech podsložek, stopy ... Vytvořil Gert-Jan Weerheim

SyncFolders vám pomohou synchronizovat obsah dvou složek, včetně všech podsložek. Složky mohou být na různých diskových jednotkách, v síti nebo ukládacích zařízeních připojených k portu USB, včetně externích jednotek pevného disku, jednotek flash a jiných typů paměťových zařízení USB.

Windows
Allway Sync je software pro synchronizaci souborů a složek pro Windows. Vytvořil Botkind, Inc.

Služba Allway Sync je software pro synchronizaci souborů a složek pro systém Windows.

Je ZDARMA pro osobní použití (s omezeními), měli byste však zaplatit za licenci Pro, pokud používáte tento software pro komerční účely nebo zpracováváte více než 40 000 souborů za 30 dnů.

Windows
PortableApps.com

Stránky