Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformní textový editor napsaný ... Vytvořil Alex Spataru

Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformový textový editor napsaný v jazyce C ++ pomocí knihoven Qt. Thunderpad má za cíl být rychlejší a lehčí než většina textových redaktorů, ale stejně užitečná jako je. Navíc Thunderpad podporuje zvýrazňování syntaxe, počet slov, počet řádků a přichází s různými barevnými schémami.

VlastnostiJednoduché a čisté rozhraní. Má různé barevné schémata.Distracení zdarma funkce (jako je celá obrazovka a /nebo Minimální mód). Zahrnuje "Minimální mód", kde jsou panel nástrojů a stavové skryté.Podporuje pokročilejší funkce, jako je syntaxe zvýraznění a čísla řádků.Můžete exportovat dokument jako HTML nebo PDF.Faster než ostatní textové editory.Sjednodušený zdrojový kód, který činí život programátora easier.Tested na Linux, Mac a Windows.Close integrace se všemi podporovanými platformami .... Více Info »

Alternativy k Thunderpad pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Thunderpad.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s pixel-perfektní náhled a vestavěný způsob, jak ... Vytvořil Panic Inc.

Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s dokonalým náhledem pixelů a vestavěným způsobem otevírání a správy místních a vzdálených souborů. A také pomlčka SSH.

Mac
iPhone
iPad
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux