Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformní textový editor napsaný ... Vytvořil Alex Spataru

Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformový textový editor napsaný v jazyce C ++ pomocí knihoven Qt. Thunderpad má za cíl být rychlejší a lehčí než většina textových redaktorů, ale stejně užitečná jako je.

Mac
Windows
Linux
Pe, zkratka pro programátora Editor, je open source textový editor pro BeOS. Vytvořil Maarten Hekkelman

Pe, zkratka pro Editor programu, je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem pro BeOS. Je zaměřena na editaci zdrojového kódu a obsahuje zvýraznění syntaxe pro velké množství programovacích jazyků.

Haiku
Výměna pro aplikaci Windows v zásobníku Poznámkový blok. Vytvořil Syncplify, Inc.

Poznámkový blok! je bezplatná, výkonná a funkční náhrada pro váš Poznámkový blok systému Windows. Tento software je zcela zdarma k použití, a to jak pro osobní, tak i obchodní účely.

Windows
Jednoduchý, výkonný a otevřený textový editor pro systém Android licencovaný pod licencí GPLv3. Vytvořil Maskyn

Jednoduchý, výkonný a otevřený textový editor pro Android. Postavený podle nejnovějších pokynů pro Android, aby se vaše zkušenosti staly nejintutivnějšími v Obchodě, a to i na tabletech!

Android
Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s debugger a UTF-8 ... Vytvořil Blumentals

Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s podporou debuggeru a UTF-8.

Windows
Fraise je open source textový editor pro OS X, rozkročen ... Vytvořil Jean-François Moy

Fraise je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem pro systém OS X, rozvětvený od společnosti Smultron. Má velmi přirozené uživatelské rozhraní pro kakao a podporuje zvýraznění syntaxe pro mnoho různých programovacích, skriptovacích a kódovacích jazyků.

Mac
Textový editor pro GNOME, který kombinuje jednoduchost s výkonem.

Textový editor pro GNOME, který kombinuje jednoduchost s výkonem.

Kritici se zaměřují na zefektivnění pracovního postupu. To dělá tak, že společné a opakované operace jsou inteligentně automatizované. A také odstraněním faktorů, které vám brání v soustředění se na vaše úkoly.

Linux
RJ TextEd je plnohodnotný textový a zdrojový editor s podporou Unicode, zvýrazněním syntaxe a ... Vytvořil Rickard Johansson

RJ TextEd je plnohodnotný textový a zdrojový editor s podporou Unicode, zvýraznění syntaxe a skládání kódu. Funkce přesahuje rámec textových souborů a zahrnuje podporu pro úpravy HTML s integrovaným náhledem, kontrolami pravopisu, automatickým dokončením, ověřením HTML, šablonami a dalšími.

Windows
Pluma, vidlice ... Vytvořeno prostředí prostředí MATE
Pluma, vidlice gedit, je textový editor součástí MATE Desktop Environment. Podporuje většinu standardních funkcí editoru a rozšiřuje tuto základní funkci s dalšími funkcemi, které se obvykle nenacházejí v jednoduchých textových editorech.
Linux

Stránky