Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Obsahuje vizuální debugger a integrované rozvržení grafického uživatelského rozhraní a návrháře formulářů. Funkce editoru zahrnují zvýraznění syntaxe a automatické doplňování, ale záměrně nikoli karty (i když jsou k dispozici zásuvné moduly). Qt Creator používá kompilátor C ++ z GNU Compiler Collection na Linuxu a FreeBSD. Ve Windows může použít MinGW nebo MSVC s výchozí instalací a při kompilaci ze zdrojového kódu může také použít Debugger Microsoft Console. Clang je také podporován .... Více informací »

Qt Creator také zahrnuje projektového manažera, který může používat různé formáty projektů, jako jsou .pro, CMake, Autotools a další. Soubor projektu může obsahovat informace, jako jsou soubory zahrnuté do projektu, vlastní kroky sestavení a nastavení pro spouštění aplikací.

Navíc Qt Creator obsahuje editor kódu a integruje Qt Designer pro navrhování a vytváření grafických uživatelských rozhraní (GUI) z widgetů Qt.

Alternativy k Qt Creator pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Qt Creator.
Alternatives: 
Free, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru. Vytvořil Netbeans Open Source Community

Bezplatné, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru.

Mac
Windows
Linux
BSD
IntelliJ IDEA je zdarma /komerční Java IDE JetBrains. Vytvořeno pomocí JetBrains

IntelliJ IDEA je free /komerční Java IDE od JetBrains. Jeho design je zaměřen na produktivitu programátorů. Řada jeho funkcí má urychlit vývoj a umožnit programátorům soustředit se na funkčnost, zatímco IntelliJ IDEA zpracovává úlohy rutinního kódování.

Mac
Windows
Linux
Python a Django IDE s refactorings, doplněním kódu, on-the-fly analýzou kódu a dalšími ... Vytvořeno pomocí JetBrains
Mac
Windows
Linux
BSD
Android Studio je nové vývojové prostředí pro Android založené na technologii IntelliJ IDEA.

Android Studio je nové vývojové prostředí pro Android založené na technologii IntelliJ IDEA. Podobně jako Eclipse s vývojářskými nástroji Android pro Eclipse nabízí Android Studio integrované vývojářské nástroje Android pro vývoj a ladění.

Mac
Windows
Linux
Chcete-li kód kdykoli ladit a jakékoliv místo. Vytvořeno kódem :: Blocks Team

Kód :: Bloky je zdarma vytvořený C ++ IDE, který splňuje nejnáročnější potřeby jeho uživatelů. Je navržen tak, aby byl velmi rozšiřitelný a plně konfigurovatelný.

IDE se všemi funkcemi, které vývojář potřebuje, má konzistentní vzhled, pocit a provoz napříč platformami.

Windows
Linux
BSD
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux
Light Table je nový interaktivní IDE, který umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z ... Vytvořil Chris Granger

Light Table je nový interaktivní IDE, který vám umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z webových stránek do her. Poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, kterou musíme nejen odpovědět na otázky týkající se našeho kódu, ale také pochopit, jak naše programy skutečně fungují.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js.

CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js. Je známo, že CodeLite pracuje na různých OS, včetně:

Mac
Windows
Linux
wxWidgets
Hodnotenia: 

Skvělé C ++ IDE, které vyvažuje využití paměti a řešení indexování. Obsahuje některé základní funkce refactoring. Vhodné pro velké projekty a omezenou paměť RAM se zbývajícími schopnostmi složitějších C ++ IDE.

Toto je nejlepší IDE pro vývoj C ++ programu v Ubuntu!
Velký C ++ IDE, který vyrovnává využití paměti a řešení indexování. Obsahuje některé základní funkce refactoring. Vhodné pro velké projekty a omezenou paměť RAM se zbývajícími schopnostmi složitějších ...