Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformní textový editor napsaný ... Vytvořil Alex Spataru

Thunderpad (dříve Textpad) je jednoduchý, univerzální a multiplatformový textový editor napsaný v jazyce C ++ pomocí knihoven Qt. Thunderpad má za cíl být rychlejší a lehčí než většina textových redaktorů, ale stejně užitečná jako je.

Mac
Windows
Linux
Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s debugger a UTF-8 ... Vytvořil Blumentals

Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s podporou debuggeru a UTF-8.

Windows
Textový editor vytlačený od Pluma a Gedit. Xed je výchozí textový editor Linux Mint. Vytvořeno společností Linux Mint

Xed je textový editor, který podporuje většinu standardních funkcí editoru a rozšiřuje tuto základní funkci s dalšími funkcemi, které se obvykle nenacházejí v jednoduchých textových editorech.

Linux
Jednoduchý textový editor na platformě založený na Qt a Scintilla. Vytvořil Martin ROTTER

FunkceUI: - cross-platform look & amp; - hlavní okno si pamatuje jeho umístění a velikost, - skrytý panel nástrojů a stavová lišta, - jednoduché rozhraní, - pohyblivé postranní lišty: - "Výstupní" postranní panel - lze zobrazit výstup externích nástrojů a dalších - sidebar "Filesystem" - umo

Windows
Linux
ghostwriter je textový editor Windows a Linux pro značku Markdown, což je formát formátu prostého textu ... Vytvořil wasturtle

ghostwriter je textový editor systému Windows a Linux pro značku Markdown, což je formát formátu prostého textu, který vytvořil John Gruber.

Windows
Linux
Sandcat Browser 5 přináší jedinečné funkce, které jsou užitečné pro zkušební hráče a webových vývojářů. Vytvořil syhunt

Sandcat Browser 5 přináší jedinečné funkce, které jsou užitečné pro zkušené tvůrce a vývojáře webu. Sandcat je postavena na vrcholu Chromia a používá programovací jazyk Lua k poskytnutí rozšíření a podpory skriptování.

Windows
Prohlížeč QtWeb Internet - lehký, bezpečný a přenosný prohlížeč s jedinečným uživatelským rozhraním a ... Vytvořil LSoft Technologies

Internetový prohlížeč QtWeb - lehký, bezpečný a přenosný prohlížeč s jedinečným uživatelským rozhraním a funkcemi ochrany osobních údajů.

Mac
Windows
Linux
Jednoduchý prohlížeč založený na technologii Android WebView. Vytvořil scoute-dich

Jednoduchý prohlížeč založený na aplikaci WebView systému Android. Základem je Ninja. Záměrem je poskytnout jednoduchý a lehký, ale výkonný prohlížeč s příjemným uživatelským rozhraním.

Některé pěkné další funkce:

Android
Program Encrypto umožňuje šifrovat soubory před odesláním jejich přátelům nebo spolupracovníkům. Vytvořeno společností MacPaw Inc.

Zabezpečte libovolný soubor s šifrováním AES-256

Program Encrypto přebírá libovolný soubor nebo složku a přidá k němu šifrování AES-256. Při šifrování víte, že váš soubor je neuvěřitelně bezpečný a že k němu může přistupovat pouze ta pravá osoba.

Mac
Windows
rsync pro ukládání do cloudu. Vytvořil Nick Craig-Wood

Rclone je program příkazového řádku pro synchronizaci souborů a adresářů do a z: - Google Drive - Amazon S3 - Openstack Swift /Rackspace cloud files /Memset Memstore - Dropbox - Google Cloud Storage - Amazon Cloud Drive - Microsoft One Drive- Hubic - Backblaze B2 - Disk Yandex - místní souborový

Mac
Windows
Linux
BSD
Solaris
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD

Stránky