Hlasoval jste 'down'.
Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s debugger a UTF-8 ... Vytvořil Blumentals

Rapid PHP editor je plnohodnotný, rychlý a sofistikovaný PHP editor s podporou debuggeru a UTF-8. To je také zdravý HTML, XHTML, CSS a JavaScript editor s rozsáhlou podporu pro každý language.Rapid PHP Editor je jediný PHP editor PHP a PHP IDE, který zahrnuje plnohodnotné HTML, CSS a JavaScript editory. Nyní můžete dosáhnout více pomocí jediného nástroje.

Alternativy k Rapid PHP pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Rapid PHP.
Alternatives: 
Free, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru. Vytvořil Netbeans Open Source Community

Bezplatné, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru.

Mac
Windows
Linux
BSD

Smart PHP Code Editor

Editor, který ve skutečnosti 'dostane' váš kód a hluboce pochopí jeho strukturu, podporuje všechny funkce jazyka PHP pro moderní a starší projekty. Poskytuje nejlepší doplnění kódu, refactorings, preventivní prevenci během letu a další.

Mac
Windows
Linux
Notepad3 je rychlý a lehký textový editor Scintilla se zvýrazněním syntaxe. Vytvořil Rizonesoft

Přestože byl operační systém Windows v posledních letech výrazně aktualizován. Výchozí Poznámkový blok systému Windows však nebyl aktualizován za 20 let. Pokud potřebujete textový editor pro jednoduché programovací úlohy, pomocí vanilla Windows Poznámkový blok to prostě neřeže.

Windows
SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhradník poznámek pro operační systémy Microsoft Windows ... Vytvořil UVViewSoft

SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhrada poznámek pro operační systémy Microsoft Windows.

Windows
Total Commander
Zend Studio for Eclipse kombinuje osvědčené funkce a vytváří nejvýkonnější IDE na světě. Vytvořil Zend

Zend Studio for Eclipse kombinuje osvědčené funkce pro vytvoření nejvýkonnějšího IDE na světě pro bohaté internetové aplikace (RIA). Výkonné vývojářské nástroje Studio v kombinaci s Adobe Flex Builder a integrace se Zend Frameworkem umožňují vývojářům rychlejší a jednodušší vytváření RIA.

Mac
Windows
Linux
FoldingText vás činí produktivním ve snadno formátovaném prostém textu. Proměňte své nápady na plány.

FoldingText je textový editor markdown s funkcemi produktivity. Na rozdíl od jiných editorů FoldingText vykresluje, seznamy a další.

- Obyčejný text - formátování obrysu- Fold a Focus to see- Live formatting- Skripty, motivy a pluginy- Platforma produktivity prostého textu

Mac
Výkonný, plně nabitý a plně konfigurovatelný IDE speciálně navržený pro vývojáře Windows. Vytvořil Xidicone Pty Ltd

Výkonný, plně funkční, plně konfigurovatelný IDE speciálně navržený pro vývojáře Windows.

Zeus je rychlý a štíhlý, plně skriptovatelný editor s centrem klávesnice, který je plný funkcí specifických pro programátory, což z něj činí jeden z nejlepších editorů programátorů.

Windows
Ynote Classic je snadno použitelný rychlý a pokročilý textový editor s tabulkovým rozhraním a multiview. Vytvořil Samarjeet Singh

Ynote Classic je snadno použitelný rychlý a pokročilý textový editor s tabulkovým rozhraním a multiview. Má inteligentní zvýraznění syntaxe, skládání kódu, automatické odsazení a automatické doplňování. To může zvýraznit jakýkoliv jazyk, který se vám líbí pomocí regulárních výrazů.

Windows
Poznámkový blok jako VB.Net multi-tab editor zdrojového kódu pro Windows XP, Vista a Windows 7, který podporuje ... Vytvořil Semagsoft

Poznámkový blok jako VB.Net multi-tab editor zdrojových kódů pro Windows XP, Vista a Windows 7, který podporuje ASM, ASP.Net, Boo, C #, C ++, CSS, HTML, INI, Java, JavaScript, Lua, Perl , PHP, Python, Ruby, SQL, VB.Net, XML a prostý textový soubor.

Windows
EdytorNC je textový editor pro programátory CNC.

EdytorNC je textový editor pro programátory CNC.

Windows
Linux