Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Java integrované vývojové prostředí. Vytvořil Eclipse Foundation, Inc.
Alternativy k Eclipse pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Eclipse.
Alternatives: 
C4droid je uživatelsky příjemný (ale výkonný) kompilátor C /C ++ IDE + C /C ++ pro Android. Základní funkce:

C4droid je uživatelsky přívětivý (ale výkonný) kompilátor C /C ++ IDE + C /C ++ pro platformu Android.Basic: - Offline C kompilátor: vytvořit vlastní aplikace v zařízení Android a spustit je bez přístupu k Internetu - editor se zvýrazněním syntaxe, tabulátory, dokončení kódu, formátování kódu, p

Android
AIDE je monstrum aplikace. Vytvořil appfour

AIDE je monstrum aplikace. Umožňuje vám programovat aplikace Android přímo v zařízení Android. Tímto způsobem v podstatě vyřadíte zprostředkovatele, že budete muset počítač používat vůbec. AIDE je plně kompatibilní s projekty Eclipse, takže je snadné přenést své projekty z počítače do telefonu.

Android
Android Tablet
Dcoder je mobilní kód kompilátor IDE pro Android, umožňuje vám kód na mobilu kdykoliv, kdekoliv v ... Vytvořil společnost Paprbit Technologies

Dcoder je mobilní kódovací IDE (kompilátor pro mobilní zařízení), kde lze kódovat a naučit algoritmy. Je přizpůsobena ke zlepšení kódovacích dovedností pomocí kompilace kódu a řešení algoritmů. Nyní se naučíte kód kdykoli a kdekoli.

Android
Python a Django IDE s refactorings, doplněním kódu, on-the-fly analýzou kódu a dalšími ... Vytvořeno pomocí JetBrains
Mac
Windows
Linux
BSD
Cxxdroid je nejvíce snadno použitelný vzdělávací C a C ++ IDE pro Android. Vytvořil IIEC

Funkce: - kompilátor C /C ++ offline: pro spuštění C /C ++ programů není vyžadován žádný internet. - Správce balíčků a vlastní repozitář s předinstalovanými balíčky pro běžné knihovny, jako Boost, SQLite, ncurses, libcurl atd. Příklady k dispozici pro rychlé učení.

Android
Chcete-li kód kdykoli ladit a jakékoliv místo. Vytvořeno kódem :: Blocks Team

Kód :: Bloky je zdarma vytvořený C ++ IDE, který splňuje nejnáročnější potřeby jeho uživatelů. Je navržen tak, aby byl velmi rozšiřitelný a plně konfigurovatelný.

IDE se všemi funkcemi, které vývojář potřebuje, má konzistentní vzhled, pocit a provoz napříč platformami.

Windows
Linux
BSD
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Light Table je nový interaktivní IDE, který umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z ... Vytvořil Chris Granger

Light Table je nový interaktivní IDE, který vám umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z webových stránek do her. Poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, kterou musíme nejen odpovědět na otázky týkající se našeho kódu, ale také pochopit, jak naše programy skutečně fungují.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js.

CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js. Je známo, že CodeLite pracuje na různých OS, včetně:

Mac
Windows
Linux
wxWidgets
KDevelop - IDE platformy pro C, C + +, Python, JavaScript a PHP

KDevelop je bezplatný open source IDE (integrované vývojové prostředí) pro Linux, Windows (beta) a macOS (experimentální). Jedná se o plnohodnotný, rozšiřitelný modul IDE pro C /C ++, Python, JavaScript a PHP. Je založen na knihovnách KDevPlatform a KDE a Qt.

Windows
Linux
BSD
KDE
jEdit je zralý programátorský textový editor s velkou kolekcí pluginů

jEdit je zralý programátorský textový editor se stovkami (počítání času vyvíjejícího pluginy) osobnostních let vývoje za ním.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Nesouhlasím s tím, že je to vhodná alternativa k Dreamweaveru. Eclipse je silnou stránkou vývoje Java, zatímco Dreamweaver je platforma pro vývoj webových stránek wysiwyg.

Ve svém hledání alternativy je Aptana asi tak blízko, jak jsem našel. I když si to můžete dovolit, nic (o čem vím) se blíží Dreamweaveru.

Dávám přednost NetBeans - je jednodušší, intuitivnější, dobře navržený a neustále udržovaný.

Eclipse je nafouknutý ... Mám rád NeatBeans, má podporu pro php a symfony framework.

Je to tak nafouknutý klid softwaru ... U vícejádrových procesorů to není měřítko.

Eclipse for PHP Developers je programovací nástroj pro skripty PHP. Není to webový editor WYSIWYG, jako Dreamweaver. Z pohledu na screenshoty na SourceForge to nevypadá, že by to mělo nějaké vizuální funkce pro tvorbu webu, mnohem méně WYSIWYG.

Aptana je integrována s nebo jako plugin pro Eclipse, takže se chová víceméně jako Eclipse a je "Free, Open Source a Cross Platform".

eclipse on windows 10
eclipse on macOS
Lidé jsou o výběru. Někteří mají rádi toto a to a další. Mít mnoho možností je dobré, protože ne každý kus softwaru potěší absolutně všechny. Bez ohledu na vaše názory ...
Nesouhlasím s tím, že je to vhodná alternativa k Dreamweaveru. Eclipse's forte je vývoj Java, zatímco Dreamweaver je platforma pro vývoj webových stránek wysiwyg. Při hledání alternativy ...