Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Alternativy k Notepad2 pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Notepad2.
Alternatives: 
Jednoduchý minimalistický textový editor. Vytvářejte, otevřete, upravte a ukládejte soubory prostého textu. Vytvořeno společností Rumsunrise

Coastline je jednoduchý minimalistický editor textových souborů. Šikovná a rychlá, umožňuje vytvářet, otvírat, upravovat a ukládat soubory prostého textu.

Android
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Light Table je nový interaktivní IDE, který umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z ... Vytvořil Chris Granger

Light Table je nový interaktivní IDE, který vám umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z webových stránek do her. Poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, kterou musíme nejen odpovědět na otázky týkající se našeho kódu, ale také pochopit, jak naše programy skutečně fungují.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Jeden z nejlehčích editorů.

Leafpad je lehký textový editor, který zdůrazňuje jednoduchost. Vzhledem k tomu, že se vývoj zaměřuje na udržení váhy na minimu, v editoru jsou implementovány pouze ty nejdůležitější funkce.

Funkce:

Mac
Linux
BSD
Cygwin
MacPorts
jEdit je zralý programátorský textový editor s velkou kolekcí pluginů

jEdit je zralý programátorský textový editor se stovkami (počítání času vyvíjejícího pluginy) osobnostních let vývoje za ním.

Mac
Windows
Linux
Experimentální ... Vytvořil Fredrik Ehnbom

Experimentální klon Sublime textu. Backend je napsán v Go (programovací jazyk). Pokud plynule jdete, pokračujte v projektu. Tento projekt je v počáteční fázi. Je to šance a výzva. Doufáme, že jste na tom.

Mac
Windows
Linux
Go (Programming Language)
Jednoduchý textový editor pro dokumenty Markdown a reStructuredText. Vytvořil Mandriver

ReText je jednoduchý textový editor pro dokumenty Markdown a reStructuredText se zvýrazněním syntaxe a volitelným živým náhledem. Je napsán v jazyce Python pomocí knihoven Qt, které mohou běžet na libovolných platformách (Linux a BSD jsou oficiálně podporovány).

Mac
Windows
Linux
BSD
wxMEdit je multiplatformní textový a hexadecimální editor, odvozený z ... Vytvořil Jia Yanwei

wxMEdit je multiplatformní textový a hexadecimální editor, odvozený z MadEdit.

Mac
Windows
Linux
BSD
CotEditor je open source textový editor napsaný v Swift. Vytvořil Mineko IMANASHI

Zvýraznění syntaxe: Zbarvení více než 50 předinstalovaných hlavních jazyků, jako je HTML, PHP, Python, Ruby nebo Markdown. Můžete také vytvořit vlastní nastavení.

Mac
Rychlý, minimalistický a pozoruhodně rozšiřitelný textový editor. Vytvořil Mitchell

Textadept je rychlý, minimalistický a směšně rozšiřitelný textový editor pro různé programátory.

Mac
Windows
Linux
BSD
slap je textový editor Sublime jako terminál, který se snaží provádět úpravy z terminálu ...

slap je textový editor Sublime, který se snaží usnadnit editaci z terminálu. Má:

Mac
Windows
Linux
Node.JS
Hodnotenia: 

Načítá se velmi rychle jako originál, ale je silnější! Velmi pěkný!

To na to nezapomeň! ?

Neuvěřitelně malý & amp; rychlé, snadno konfigurovatelné s mnoha možnostmi. Je velmi snadné provést výměnu za poznámkový blok s více funkcemi, ale stále velmi jednoduchou. Líbí se mi to.

Používám Notepad2 od ~ 10 let. Florian to neaktualizoval nedávno, jsem na 4.2.25 teď, na notebooku Win 7. Nainstaluje snadno a automaticky nahradí zbytečný Poznámkový blok M $. Spousta pěkných ...
Lehký měkký, nejlepší volbou pro Poznámkový blok namísto oken Tento soft není vhodný pro tyto programátory nebo jiné kodéry. Pokud potřebujete výkonnější, můžete vybrat ...