Hlasoval jste 'down'.
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Ať už jste programátor nebo designér, výroba kódu a značkování je těžká práce. Bez editoru věnovaného úkolu je také často těžkopádný, ohromující a opakující se. Obzvláště když pracujete s mnoha soubory najednou - jako většina projektů. TextMate vám dává zpět kontrolu, snižuje mentální režii a mění ruční práci na něco, co počítač dělá. Další informace »

Fonts And Colors

Vytvořil skříň UNIX geek, který byl lákán na platformu Mac svou snadností použití a elegancí. TextMate byl označován jako vyvrcholení Emacsu a OS X a vyústil v nespočet žádostí o obě port Windows a Linux, ale TextMate zůstává pro Mac exkluzivní, a tak se nám to líbí!

TextMate není IDE, ale pomocí svých výkonných úryvků, maker a jedinečného systému určování rozsahu může často poskytovat funkce, které postrádá i IDE specifické pro daný jazyk. Má dost funkcí pro správu projektů, aby byla většina uživatelů šťastná, ale jinak je lehká s čistým a minimalistickým grafickým rozhraním.

Seznam zvýraznění:

• Schopnost vyhledávat a nahrazovat v projektu • Automatické odsazení pro běžné akce, jako je vkládání textu • Automatické párování závorek a dalších znaků • ​​Historie schránky • Výběr sloupců a psaní sloupců • Dokončení slov z Aktuální dokument • Deklarativní gramatiky jazyka pro půvabné smíchání a hackování • Rozbalte spoušťová slova na kódové bloky se zástupnými znaky na kartě • Skládací kódové bloky • Zapisovatelná makra bez nutnosti programování • Pravidelné vyhledávání a nahrazování výrazů (grep) • Spouštění příkazů shellu z uvnitř Dokument • Podpora více než 50 jazyků • Výrazná syntaxe Zvýraznění barev • Funguje jako externí editor pro programy ftp • Spolupracuje s Xcode a může vytvářet projekty Xcode

Alternativy k TextMate pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako TextMate.
Alternatives: 
Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s pixel-perfektní náhled a vestavěný způsob, jak ... Vytvořil Panic Inc.

Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s dokonalým náhledem pixelů a vestavěným způsobem otevírání a správy místních a vzdálených souborů. A také pomlčka SSH.

Mac
iPhone
iPad
Textastic je textový editor pro iPhone, iPad a Mac s bohatou podporou pro zvýraznění syntaxe, FTP ... Vytvořil Alexander Blach

Textastic je textový editor pro iPhone, iPad a Mac s bohatou podporou zvýraznění syntaxe, FTP, SFTP a Dropbox.

FEATURES

Mac
iPhone
iPad

Závorky je open-source editor pro návrh a vývoj webových stránek postavený na špičkových webových technologiích, jako jsou HTML, CSS a JavaScript. Projekt byl vytvořen a spravován společností Adobe a je uvolněn na základě licence MIT.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Light Table je nový interaktivní IDE, který umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z ... Vytvořil Chris Granger

Light Table je nový interaktivní IDE, který vám umožňuje upravovat spuštěné programy a vkládat cokoli z webových stránek do her. Poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, kterou musíme nejen odpovědět na otázky týkající se našeho kódu, ale také pochopit, jak naše programy skutečně fungují.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Experimentální ... Vytvořil Fredrik Ehnbom

Experimentální klon Sublime textu. Backend je napsán v Go (programovací jazyk). Pokud plynule jdete, pokračujte v projektu. Tento projekt je v počáteční fázi. Je to šance a výzva. Doufáme, že jste na tom.

Mac
Windows
Linux
Go (Programming Language)
Hodnotenia: 

Je to nyní opraveno. Také byly přidány další značky a URL. Díky!