Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Pe, zkratka pro programátora Editor, je open source textový editor pro BeOS. Vytvořil Maarten Hekkelman

Pe, zkratka pro Editor programu, je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem pro BeOS. Je zaměřena na editaci zdrojového kódu a obsahuje zvýraznění syntaxe pro velké množství programovacích jazyků. Pracuje také jako základní zdrojový editor HTML, který obsahuje podporu automatického doplňování HTML, automatickou aktualizaci souborů zahrnutých v jiných souborech a přímou integraci FTP.

Byl inspirován programem Macintosh Programmer's Workshop a BBEdit - oběma editory v systému MacOS. Další informace »

Pe se může pochlubit funkcemi jako automatické doplňování funkcí, výkonné možnosti vyhledávání a nahrazování a zvýraznění syntaxe pro několik programovacích jazyků. Pe byl přenesen na Mac OS X, Linux a Windows pod názvem Pepper a původní kód BeOS byl otevřený. Byl zahrnut v raných stavbách Haiku.

Alternativy k Pe (Programmer’s Editor) pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Pe (Programmer’s Editor).
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s pixel-perfektní náhled a vestavěný způsob, jak ... Vytvořil Panic Inc.

Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s dokonalým náhledem pixelů a vestavěným způsobem otevírání a správy místních a vzdálených souborů. A také pomlčka SSH.

Mac
iPhone
iPad
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux