Zlepšit a hrát si s digitálními obrázky na Pho. Vytvořil VicMan Imaging Software

Vylepšete a hrajte se svými digitálními obrázky na webu Pho.to pomocí snadno dostupných, ale výkonných nástrojů a služeb pro úpravy. Vylepšete své fotografie, bavte se s fotografiemi online, retušujte portréty a sdílejte své fotografie zdarma. Bezplatné služby Pho.to:

Vylepšení fotografie: --------------------------- Chcete opravdu rychle vylepšit obrázek? Enhance.Pho.to je schopen vylepšit digitální fotografii jedním kliknutím! Stačí nahrát obrázek a služba automaticky použije korekci barev a ostření, odstraní digitální šum a zafixuje červené oči na fotografiích lidí. Více informací »

- Makeup.Pho.to dělá jakoukoli osobu na fotografii jako model v lesklém časopise! Odstraňte nedokonalosti pleti, vybělte zuby, zatraktivněte oči, přidejte zasněný efekt měkkého zaostření - to vše jedním kliknutím!

- Vylepšete své fotografie online pomocí multifunkčního editoru.Pho.to. Upravte obrázky jedním kliknutím, aplikujte různé umělecké efekty, vylepšujte portréty a mnohem více!

Zábavné generátory: ---------------------- Vytvořte zábavné fotomontáže s obrázky na Funny.Pho.to s více než 350 efekty , rámy a šablony. Existují fotorealistické efekty, umělecké a malířské filtry, fotomontáže, tvarové fotografické koláže, fotomontáže celebrit a fotorámečky pro každou příležitost! Některé efekty používají algoritmus detekce obličeje. Najdete zde také animované efekty a efekty pro více fotografií.

- Avatar.Pho.to umožňuje vytvářet úžasné avatary s desítkami zábavných efektů. Stačí nahrát svou fotku obličeje, vybrat efekt, který se vám líbí, a získat skvělý animovaný nebo statický avatar!

- S Cartoon.Pho.to můžete měnit výrazy obličeje na fotografiích lidí a také animovat obličej na fotografii s různými emocemi.

Sdílení fotografií: ------------------- Foto! Widget Presentation umožňuje vytvářet různé druhy widgetů fotografií s fotografiemi nebo obrázky z Flickr ™. Vytvářejte 3D fotoalba, 3D fotogalerie nebo prezentaci ve formátu Flash a snadno je vkládejte do libovolné webové stránky nebo blogu.

- Sdílejte své fotografie snadno na Twitteru a kdekoli jinde na webu pomocí služby Tweet.Pho.to. Stačí nahrát obrázek a získat čistý a krátký odkaz na obrázek, nebo okamžitě poslat svůj obrázek na Twitter nebo Facebook jedním kliknutím! Služba také umožňuje přidávat komentáře k publikovaným obrázkům pomocí účtu Facebook, Twitter nebo VKontakte.

Funkcie: 
Alternativy k Pho.to pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Pho.to.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kreslení, část https: //alternativeto. Vytvořeno Apache Software Foundation

Draw, součást sady Apache OpenOffice, je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuálními prvky a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm, Draw je mocný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.

Mac
Windows
Linux
V současné době mnoho online tvůrců koláží doporučuje uživatelům velký výběr šablon a možností (velký výběr rozvržení, kreslení kresby od ruky) o tom, jak vylepšit snímky a vytvořit zcela nový projekt.