Alternativy k Corel PaintShop Pro pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Corel PaintShop Pro.
Alternatives: 
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. Vytvořil Mark Pazolli

Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. To představuje přechody, textury a anti-aliasing jak pro text a tahy štětce. Podporuje více vrstev a editaci alfa kanálů. Je založen na technologii GIMP a používá stejný nativní formát souboru.

Mac
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
PhoXo je malá a bezplatná aplikace pro úpravu obrázků. Vytvořil Fu Li

PhoXo je malá a bezplatná aplikace pro úpravy obrázků. Je to malý, rychlý, snadno ovladatelný, lze s ním zacházet jako s mini PhotoShopem.

Windows
Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Vytvořil Flying Meat

Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Díky jednoduchému rozhraní a nástrojům pro přidávání všeho z textu, tvarů a efektů můžete vytvořit dokonalý obraz během několika sekund a minut, nikoli hodin a dnů.

Mac
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
CinePaint je aplikace pro hluboké barvy, která edituje EXR, DPX, 16-bit TIFF, JPEG, PNG a mnoho dalších ... Vytvořil CinePaint

CinePaint je aplikace pro hluboké barvy, která edituje EXR, DPX, 16-bitový TIFF, JPEG, PNG a mnoho dalších typů obrazových souborů. CinePaint je k dispozici jako nativní aplikace pro Linux, Mac OS X a BSD.

Mac
Linux
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Polarfox umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou! Vytvořil Andre Weier

Polarfox vám umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou, je to super rychlé, krásné, snadno použitelné a musí mít pro lidi, kteří milují sdílení obrázků se svými přáteli, fanoušky a následovníky.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Hodnotenia: 

Od verze 8 jsem se osobně nestaral o PSP. Každou verzi jsem koupil od verze 4, miloval změny až do 8, ale cítil jsem, že UI bylo krokem v kroku 9 a sjezdem odtud.

Paint Shop Pro podle mého názoru může mít možná docela dobře dosáhl své vlastnosti vysoký vodoznak s verzí 8. Později verze okrajově zlepšila své schopnosti a jistě, s výjimkou PSP Photo X2, žádná z těchto verzí neodůvodnila cenu, kterou Corel požadoval. upgradu.

Celkový vzhled a dojem z Paint Shop Pro Photo X2 je však velmi dobře proveden a Corel (konečně) snížil svou cenu na úroveň, kdy je nyní vynikající hodnotou za peníze, a to i jako upgrade z dřívější verze. .

Je to zábavná aplikace, kterou lze použít, a její učební křivka je velmi dobře zvládnutelná, pokud je člověk ochoten věnovat čas experimentování a práci s ním pomocí mnoha užitečných a ukončených výukových programů, které jsou na webu zdarma.

Osobně jsem se nestaral o PSP od verze 8. Zakoupil jsem každou verzi od verze 4, miloval změny až 8, ale cítil jsem, že UI byl postranním krokem v 9 a z kopce odtud.