Kreslení, část https: //alternativeto. Vytvořeno Apache Software Foundation

Draw, součást sady Apache OpenOffice, je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuálními prvky a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm, Draw je mocný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.

Alternativy k Apache OpenOffice Draw pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 11 programů podobných jako Apache OpenOffice Draw.
Alternatives: 

Tužka je samostatná aplikace nebo rozšíření Firefoxu, které umožňuje vytvářet diagramy nebo makety uživatelského rozhraní. Nemá funkce spolupráce /více uživatelů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Electron / Atom Shell
Firefox

Affinity Designer je nejrychlejší, nejplynulejší, nejpřesnější vektorový grafický design. Všechny funkce, nástroje, panely a funkce byly vytvořeny od základu během pětiletého období a byly vyvinuty s potřebami kreativních profesionálů.

Mac
Windows
iPad
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvořil Vectr Labs Inc.

Volný vektorový grafický software používaný pro tvorbu grafiky snadno a intuitivně.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows

Boxy SVG je vektorový grafický editor podobný programům Adobe Illustrator, Sketch a Inkscape. Vyrobeno s a pro moderní webovou platformu. Může dělat ilustrace, ikony, bannery, makety, grafy, tlačítka a další.

Funkce

Mac
Windows
Chrome OS
Chrome
Hodnotenia: 

Jedná se spíše o software DTP, jako je InDesign nebo Scribus, než o kreslení s Illustratorem nebo Inkscape. Samozřejmě, ne tak skoro jako funkce bohatá na všechny zmíněné programy.

Použil jsem první MS Powerpoint pro tvorbu výkresů pro nábytek s truhláři. Tam jsem musel vždy vypracovat délku věrnou měřítku všech rozměrů. Tato cena čas. Nyní jsem objevil Open Office Draw, kde je automaticky určena délka true to scale. To je prostě skvělé pro tyto účely!

For technical drawings with integrated graduation function (not available in PowerPoint)
Draw  anything from a quick sketch to a complex plan.
Jedná se spíše o DTP software, jako je InDesign nebo Scribus, než o kreslení s Illustratorem nebo Inkscape. Samozřejmě, ne téměř jako rys bohatý na některý z uvedených programů.