WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly. WidsMob Retouch eliminuje šum obrazu při zachování detailu obrazu. To také umožňuje minimalizovat obraz zrna, artefakty JPEG a další nedokonalosti. Program se zabývá profesionálním šumem Luminance a Chrominance. Prostě neváhejte fotografovat ve vysokém ISO nebo nízkém osvětlení. Pokud jde o snímky na výšku, můžete také odstranit některé nedokonalosti v režimu selfie, například minimalizovat pihy, vybělit zuby a hladké kůže. Dokonce i když se musíte dotknout fotografií pro shledání rodiny, WidsMob Retouch má pokročilé algoritmy pro zkrášlování fotografií, které zkrášlí portréty s easy.Film pack poskytuje desítky revolučních profilů kamer, které znovu objevují kouzlo úžasných filmových efektů. Ať už potřebujete převést fotografie do různých stylů černobílých souborů, nebo použít klasické filmové analogové efekty, WidsMob Retouch použije pravost a přirozený vzhled. To zachová vysoce kvalitní RAW soubory digitálních fotografií. Jen hledat nějaké další umělecké fotografické efekty, retušovat fotografie s barevnou neprůhledností, aby se fotografie zvláštní. Do obrazového souboru můžete také přidat vinětaci. A co víc, můžete si také vychutnat fotografie z pohledu rybího oka s WidsMob Retoucher.The program také poskytuje mnoho dalších parametrů, které vám umožní nastavit sytost, kontrast, jas, teplotu a odstín podle vašich požadavků .... Více Informace »

Alternativy k WidsMob Retoucher pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako WidsMob Retoucher.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS

MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rychle prototypujte webové stránky a rozhraní aplikací se softwarem Adobe Fireworks CS4. Vytvářejte a optimalizujte obrázky pro web rychleji a přesněji než kdykoli předtím pomocí vylepšené sady nástrojů.

Mac
Windows
add artistic photo effects
remove image noise
retouch photos with film pack effects
selfie photo beautifier
fish eye and vignetting