MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Vlastnosti - Můžete uložit více stránek do jednoho souboru. - Mřížky perspektivy pro snadné kreslení pozadí nebo rychlostních čar. - Snadné vytváření panelů. Stačí vložit ohraničení panelu a pomocí nástroje rozdělit oblasti, které chcete rozdělit, na panely. - Stabilizátor /Oprava, která vám pomůže nakreslit hladší čáry.-Cloud storage.-Funguje na Windows nebo Mac. /aplikace pro skicování tabletů, takže můžete dokončit věci, které jste načrtli na silnici. - Přidána nastavení klávesové zkratky.

Alternativy k MediBang Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 0 programů podobných jako MediBang Paint.
Hodnotenia: 

Cloudalpaca je nyní velmi podobný produktu Firealpaca, s nejnovější aktualizací latters (1.3.0), která přidala také nástroje pro úpravy panelů, ale CA je stále velmi silný jako nástroj pro jakýkoli druh tvorby manga. Osobně si opravdu užívám dané nástroje vzor /tón a protože jsou k dispozici také ke stažení prostřednictvím samotné aplikace, je možné použít CA pro téměř jakýkoli druh komiksu. Také se mi líbí organizační nástroje (přístupné prostřednictvím přihlášení přes web Medibang) pro stránky a projekty, navzdory jazykové bariéře.

Great for anime or comics
Good simple!!
And like Adobe