Vectorian Giotto je jednoduchý flash animační software, který vám umožní vytvářet profesionální ... Vytvořeno společností Vectorian Inc.

Vectorian Giotto je jednoduchý flash animační software, který vám umožní vytvářet profesionální animace Flash pro webové stránky a další projekty bez kódování.

Funkce

NÁSTROJE NÁKRESKOVÝCH VECTORŮ - Výkres Výkonné škálovatelné grafiky

Jednoduché tvaryCustomové tvaryFree a tvaryTextové nástrojeSubselekceFree transformaceFilt transformaceEraser nástrojLaso nástroj

ANIMACE - plná síla blesku na dosah ruky Více informací »

Tvar animaceShape MorphingTransparencyBlend ModesFiltersSoundEffects

ORGANIZACE FILMŮ - opětovné použití a přizpůsobení existujících prvků

KnoflíkyKlipyKlipyPříkazy pro prohlížečeMobileMovie

Alternativy k Vectorian Giotto pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Vectorian Giotto.
Alternatives: 
Adobe Animate je multimediální program pro tvorbu a animaci vytvořený společností Adobe Systems. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Animate, dříve Adobe Flash Professional, je prostředí pro tvorbu obsahu (IDE), které může vytvářet interaktivní řešení pro běh v internetových prohlížečích nebo na ploše.

Mac
Windows
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux
Aplikace TupiTube je 2D animační nástroj.

Tupi je návrhářský a autorský nástroj pro digitální umělce, kteří mají zájem o 2D animaci, vidlice projektu KToon, nabízející zkušenost s rozhraním zaměřenou na děti ve věku 8-100 let.

Vlastnosti:

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starých ... Vytvořil Matt Chang

Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starém softwaru tužky. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí bitmapy a vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux
Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. Vytvořil Pascal Naidon a Patrick Corrieri

Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí jak bitmapy, tak vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux
Produkční animační software pro každého umělce v jakémkoli stylu. Vytvořil Toon Boom

Toon Boom Harmony Network je průmyslový animační software pro studia po celém světě.

Mac
Windows
Linux
TVP Animation je přední kreslicí a animační nástroj, který dokáže napodobit tradiční ... Vytvořeno společností TVPaint Developpement

TVP Animation je přední kreslicí a animační nástroj bez papíru, který dokáže napodobovat tradiční techniky, jako je Pen Brush, Gouache, Watercolor, Pencil, Felt-tip a Airbrush, a animovat je přes rámečky.

Mac
Windows
Linux
Android
Ella (zkratka pro Elegant Light Linux Animator) je světelný animační software určený pro ... Vytvořeno ella-renesancí

Ella (zkratka pro Elegant Light Linux Animator) je software pro animaci světla, jehož cílem je dosáhnout cíle světa Linuxu: funkčního a WYSIWYG (co vidíte je to, co dostanete) 2D animace.

Linux
Je to opravdu dobrý animační software. Můžete si stáhnout z jiných webových stránek (dávám přednost stahování z CNET). Dokonce jsem slyšel od Alana Beckera, že s tím můžete provádět projekty Actionscript.