Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím řady ... Vytvořil Kevin Systrom a Mike Krieger

Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím série obrázků. Přiložte fotku do svého iPhone, vyberte filtr, který přemění vzhled a pocit, pošlete na Facebook, Twitter nebo Flickr - je to stejně snadné jako koláč.

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Vectorian Giotto je jednoduchý flash animační software, který vám umožní vytvářet profesionální ... Vytvořeno společností Vectorian Inc.

Vectorian Giotto je jednoduchý flash animační software, který vám umožní vytvářet profesionální animace Flash pro webové stránky a další projekty bez kódování.

Funkce

Windows
Octoparse je moderní vizuální webový software pro extrakci dat. Vytvořil společnost Octopus Data Inc.

Octoparse je moderní vizuální webový software pro extrakci dat. Oba zkušení a nezkušení uživatelé by našli snadné použití Octoparse k hromadnému výpisu informací z webových stránek, pro většinu úkolů škrábání není potřeba kódování.

Windows
Škrábání webu včetně cloud. Vytvořil mozenda

Otočte obsah webových stránek do strukturovaných dat bez kódování. * Důležité * - Mozenda používá aplikaci Windows, která musí být nainstalována v systému Windows Vista nebo novější

Windows
Diggernaut je služba založená na cloud pro škrábání webových stránek, extrakci dat a další úkoly ETL. Vytvořil Diggernaut

Služba Diggernaut je služba založená na cloud pro škrábání webových stránek, extrakci dat a další úkoly ETL. Představte si, že budete trávit hodiny denně ručním shromažďováním dat z webových stránek, které potřebujete. Je to velmi těžkopádné a časově náročné.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
Appcelerator Titanium, nabízené bezplatně od Appcelerator, umožňuje vývojářům webových aplikací používat webové technologie ... Vytvořil Appcelerator Inc.

Aplikace Appcelerator Titanium, nabízená bezplatně společností Appcelerator, umožňuje vývojářům webových aplikací využívat webové technologie, open source a cloud computing pro vytváření nativních aplikací pro iPhone, Android, Windows, Mac OSX a Linux.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Vytvořte si vlastní webové stránky a internetový obchod během několika minut!

Vytvořte si vlastní bezplatnou webovou stránku a online obchod v několika minutách! 500 MB úložiště, načtení 12 500 obrázků, jednoduché rozhraní pro přetažení a mnoho dalšího. Vytvořte si vlastní web zdarma a nevyžadujte žádné předchozí znalosti.

Web
iPhone
iPad
Nepůjčujte inženýrů! Bubble vám umožní vytvořit aplikaci zcela vizuálně Vytvořil Josh Haas /Emmanuel Straschnov

Bublina představuje nový způsob, jak vytvořit aplikaci. Je to programovací nástroj typu point-and-click pro web a mobil. Neexistují žádné předchozí zkušenosti s kódováním.

Web
Chrome OS
Adobe Muse umožňuje grafickým návrhářům vytvářet a publikovat jedinečné, profesionální HTML webové stránky ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Muse umožňuje grafickým návrhářům navrhnout a publikovat jedinečné profesionální HTML webové stránky bez psaného kódu.

Mac
Windows
ParseHub je webový nástroj na škrabání postavený na moderním webu.

ParseHub je nástroj pro škrabání na webu, který byl vytvořen pro práci s moderním webem.

Data můžete extrahovat z libovolného místa. ParseHub pracuje s jednostránkovými aplikacemi, vícestránkovými aplikacemi a jen s jakoukoli jinou moderní webovou technologií.

Mac
Windows
Linux
Web

Stránky