Produkční animační software pro každého umělce v jakémkoli stylu. Vytvořil Toon Boom

Toon Boom Harmony Network je průmyslový animační software pro studia po celém světě.

KARTÁČOVÝ MOTOR Kefy v Harmonii jsou nyní kreativní kresby lepší než kdy jindy. Nakreslete svůj vlastní styl.PALETY A MALOVÁNÍZjistěte, jak Harmony poskytuje úplnou kontrolu nad strukturou a barvou na každém snímku. Vybarvujte svůj svět.

TRADIČNÍ ANIMACE PAPÍROVÁNÍHarmony jsou postaveny od základů pro animaci. Podívejte se, proč je to nástroj Go-to pro animátory pracující v jakémkoli stylu. Další informace »

DEFORMERSDeformers jsou jednou z "tajných zbraní" v Harmony, které poskytují tolik ovládání animace, je to téměř jako podvádění.

2D / 3D INTEGRATION2D nebo 3D - je to vše animace. Zjistěte, jak jsou kamery a 3D objekty kombinovány v prostředí s více úrovněmi pro přidání hloubky.

OPENFX PODPORA Použijte pluginy OpenFX pro přístup k celému světu efektů od spirálovitých osnov k realistickému blesku s dynamickou zpětnou vazbou přímo uvnitř Harmony.

LIGHT SHADING 2D nemusí znamenat rovinu. Stínování světla vám umožňuje klepnout na novou dimenzi a přidat další znak do výkresů. Musíte vidět tuto exkluzivní funkci Harmony.

VSTAVENÁ KOMPOZICEToto je místo, kde se ručně řemeslně setkává automatizace. Vestavěný kompozitor vám umožňuje vytvářet extrémní výřezy a vytvářet spousty nádherných výkresů.

EFEKTIVITA VÝROBYHarmony jsou nabité reálnými nástroji pro animaci v reálném světě. Buďte rychle zlí a udržujte si pozornost na umění.

Alternativy k Toon Boom Harmony pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Toon Boom Harmony.
Alternatives: 
OpenToonz je animační program, který je bezplatnou verzí softwaru Toonz, animační software ... Vytvořil Dwango Co., Ltd.

Jedná se o software pro tvorbu 2D animace. Je založen na softwaru "Toonz", který byl vyvinut společností Digital Video S.p.A. v Itálii, přizpůsoben Studio Ghibli a byl používán pro tvorbu svých prací po mnoho let.

Mac
Windows
Linux
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux
Adobe Animate je multimediální program pro tvorbu a animaci vytvořený společností Adobe Systems. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Animate, dříve Adobe Flash Professional, je prostředí pro tvorbu obsahu (IDE), které může vytvářet interaktivní řešení pro běh v internetových prohlížečích nebo na ploše.

Mac
Windows
Aplikace TupiTube je 2D animační nástroj.

Tupi je návrhářský a autorský nástroj pro digitální umělce, kteří mají zájem o 2D animaci, vidlice projektu KToon, nabízející zkušenost s rozhraním zaměřenou na děti ve věku 8-100 let.

Vlastnosti:

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starých ... Vytvořil Matt Chang

Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starém softwaru tužky. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí bitmapy a vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux
Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. Vytvořil Pascal Naidon a Patrick Corrieri

Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí jak bitmapy, tak vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux
Moho má vše, co potřebujete k úžasným, profesionálním animacím. Vytvořil společnost Smith Micro Software

Anime Studio, zábavné, rychlé a cenově dostupné 2D animační softwarové řešení, zahrnuje vše, co umělci a fanoušci potřebují vytvořit kvalitní karikatury, filmy, anime a vystřihovat animace od začátku do konce.

Mac
Windows
Zdarma a open source 2D animační software pro Windows, Linux a OSX Vytvořil projekt Morevna

OpenToonz je založen na softwaru "Toonz", který byl vyvinut společností Digital Video SpA v Itálii, přizpůsoben Studio Ghibli, a byl používán pro tvorbu svých prací po mnoho let .. V březnu 2016 byl jeho zdrojový kód vydán za podmínek Modifikované licence BSD.

Mac
Windows
Linux