Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starých ... Vytvořil Matt Chang

Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starém softwaru tužky. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí bitmapy a vektorové grafiky.

Alternativy k Pencil2D pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Pencil2D.
Alternatives: 
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux

Karbon, součást Calligra Suite, je škálovatelná vektorová aplikace pro kreslení v KDE. To umožňuje umělcům vytvářet komplexní kresby bez ztráty kvality obrazu při přiblížení nebo změně velikosti výkresu.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE

sK1 je výkonný ukázkový program pro platformu Linux, který může nahradit profesionální proprietární software jako CorelDRAW nebo Adobe Illustrator.

Windows
Linux

Xara Designer Pro X10 je plně integrované řešení pro všechny vaše potřeby grafického designu, pro tisk a web. Ilustrace, editace fotografií, tvorba DTP a dokumentů, webová grafika a webové stránky - Designer Pro to všechno dělá!

Windows
InsightPoint je skvělý multi-scénický vektorový kreslicí nástroj pro Windows a Linux. Vytvořil Icytec Group
Windows
Linux
QueekyPaint je unikátní kreslicí nástroj založený na prohlížeči pro vytváření animovaných kreseb online. Vytvořil Queeky

QueekyPaint je jedinečný kreslicí nástroj založený na prohlížeči pro vytváření animovaných kreseb online. Navštivte masivní galerii a naučte se kreslení sledováním procesu svých oblíbených umělců. QueekyPaint je zdarma a snadno se používá.

Mac
Windows
Web
V průběhu let vyzkoušeli různé verze - pomocí rastrové vrstvy můžete vytvořit řádkové testy, ale vektorová vrstva je sama o sobě zákonem. Nicméně .... zkuste a export buď .mov na Mac ...