Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Eliminuje potřebu vytvářet animace po jednotlivých snímcích, což umožňuje vytvářet 2D animace vyšší kvality s méně lidmi a zdroji. Synfig Studio je k dispozici pro Windows, Linux a MacOS X.

Alternativy k Synfig Studio pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 1 programů podobných jako Synfig Studio.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Hodnotenia: 

Je to opravdu dobrý program, ale zabere si to spoustu času. Můžete udělat nějaké úžasné efekty a udělat nějaké velkolepé videa s ním, ale určitě má křivku učení. rozhraní je v pořádku, ale myslím, že by to mohlo být lepší. Celkově je to dobrý program pro to, co dělá.

Je to opravdu dobrý program, ale to si vyžaduje hodně zvyknout. Můžete udělat nějaké úžasné efekty a udělat nějaké velkolepé videa s ním, ale určitě má křivku učení. rozhraní je ...