Adobe Animate je multimediální program pro tvorbu a animaci vytvořený společností Adobe Systems. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Animate, dříve Adobe Flash Professional, je prostředí pro tvorbu obsahu (IDE), které může vytvářet interaktivní řešení pro běh v internetových prohlížečích nebo na ploše.

Kreslení, ilustrace a tvorba Vektorové umělecké kartáče - Změňte cestu zdvihu po jejím vykreslení a upravte je na jakékoli rozlišení bez ztráty kvality. Můžete také vytvořit vlastní kartáče a importovat kartáče vytvořené pomocí aplikace Adobe Capture CC. 360 ° otočné plátno - Otočte plátno na libovolný bod otáčení při kreslení, abyste získali dokonalý úhel a zdvihy. Můžete dokonce využít tuto funkci s Wacom Cintiq! Vylepšené tužky a kartáče - Nakreslete hladké, přesné vektorové obrysy podél křivky a získejte rychlejší živé náhledy. Snadnější synchronizace zvuku - Slouží k ovládání zvukových smyček přímo na časové ose bez nutnosti kódování. Rychlejší změna barvy - Pojmenování označených barev umožňuje změnit jednu barvu a nechat ji automaticky aktualizovat. Barevná cibulační pokožka - Snadno orchestrajte složité animace, když sousední snímky mohou mít různé hodnoty barvy a alfa. Integrace CreativeSync Adobe Stock - procházení a licencování milionů vysoce kvalitních fotografií, ilustrací a vektorové grafiky přímo v Animate CC. Můžete dokonce přidat život do statického obsahu přidáním animací k nim. Creative Cloud Libraries - Přístup k barvám, vektorové grafice a kartáčům přímo při práci. Možnosti výstupu Podpora vícenásobných formátů: platformy HTML5 Canvas, WebGL, Flash (SWF), AIR, video a vlastní platformy (např. SVG) prostřednictvím rozšíření. Export videa 4K + - Exportujte videa s vlastním rozlišením pro nejnovější disky Ultra HD a Hi-DPI. Vlastní exportní rozlišení - Obnovte starší obsah změnou velikosti a optimalizací pro jakékoli rozlišení, například displeje Ultra HD a Hi-DPI. Podpora .OAM - Exportujte svůj projekt jako .OAM soubor pro snadné importy do Adobe Muse, InDesign, DPS a Dreamweaver .... Více informací »

Alternativy k Adobe Animate CC pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 2 programů podobných jako Adobe Animate CC.
Alternatives: 
OpenToonz je animační program, který je bezplatnou verzí softwaru Toonz, animační software ... Vytvořil Dwango Co., Ltd.

Jedná se o software pro tvorbu 2D animace. Je založen na softwaru "Toonz", který byl vyvinut společností Digital Video S.p.A. v Itálii, přizpůsoben Studio Ghibli a byl používán pro tvorbu svých prací po mnoho let.

Mac
Windows
Linux
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

V tomto příspěvku společnost Adobe oznamuje, že aplikace Flash Professional se stává Adobe Animate CC a doporučuje používat HTML5 namísto Flash!

Existuje nekonečné množství věcí, které můžete udělat s touto skvělou aplikací, dynamickými webovými stránkami, vytvářením her nebo vytvářením animovaných reklam pro weby. Pokud víte, jak tuto aplikaci používat, můžete přistát hodně ...
V tomto příspěvku společnost Adobe oznamuje, že aplikace Flash Professional se stává Adobe Animate CC a navrhuje použití HTML5 místo Flashu!