Ribbet dokazuje, že mocná editace fotografií není jen pro profesionály. Vytvořil ribbet.com

Ribbet dokazuje, že mocná editace fotografií není jen pro profesionály. Tento zjednodušený editor s nebývalým rozsahem nástrojů zvládá vše od základních úprav až po profesionální úpravy. Ručně vybrané předvolby vám dávají obrovské možnosti tvorby a pokud chcete jít hlouběji, najdete vše od nástroje klonování až po úpravy jemné křivky.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ ŘEŠENÍ - Základy: Oříznutí, otočení, expozice, barvy, ostrost a změna velikosti fotografické koláže s možností úpravy jednotlivých fotografií nebo celé koláže a podpora pro všechny sociální média, velikosti tisku a vlastní velikosti koláže - Přidejte ke svým fotografiím vodoznaky, loga a vrstvy obrázků pomocí štítků & gt; Přidat nástroj Foto-Výkonný textový nástroj s více než 100 ručně vybíranými fonty- Textové efekty: Zdvih, Stín stínů, Tučné, Kurzíva, Zarovnání odstavce, Barva, Průhlednost a Překlopení- Filtry: Viněta, Matný, Odstín, Invert, Černý & amp; Bílá, Duo tón, reliéf, mozaika, perspektiva, Tilt-Shift, Boost (standardní a extra), Polaroid, Daguerreotype (vybledlé a stříbrné), Tri-X (1600 a 1400), Ambrotype, Dramatická sépie, Primal Scream, Cross Process (Xpro, Modrá a Červená), Slunce Aged (Standardní, Zelená, Žlutá, Brzy Barevná a Purpurová) a Fireside- Retušující efekty s jemným ovládáním pro ladění / úpravu selfies a portrétů: Airbrush, Odstraňovač vrásek, Blush, Bělení zubů, barva rtů, odstranění červených očí, barva očí, oční stíny, barva vlasů, oční, insta-tenký a plastický chirurgický nástroj s skalpelem (myslím gooify /liquify), režimy Lipo a Botox- jedinečné rámečky: Museum Matte , Odraz, poštovní známka, Polaroid, zrcadlový rám, kulaté hrany, ohraničení a čtverec-náčrt nástroj s režimy prolnutí-nové efekty: Gritty, noční vidění, náčrtek tužky, tečky a tečky, komické knihy, noviny, zrcadlo, kaleidoskop, olej Malování, Posterizace, Krystalizace, Hexagonalize, Pixelate, Ohnisková Viněta, Ohnisková Pixelate, Rozostření, Díra, Spirála, Bulge, Rybí Oko, Deforma, Vodopád a spirála ... Více informací »

Funkcie: 
Alternativy k Ribbet pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako Ribbet.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Vytvořil Flying Meat

Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Díky jednoduchému rozhraní a nástrojům pro přidávání všeho z textu, tvarů a efektů můžete vytvořit dokonalý obraz během několika sekund a minut, nikoli hodin a dnů.

Mac
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone
Live preview
Editor
Shape Collage
Grid Collage
Fancy Card