Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Vytvořil Flying Meat

Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Díky jednoduchému rozhraní a nástrojům pro přidávání všeho z textu, tvarů a efektů můžete vytvořit dokonalý obraz během několika sekund a minut, nikoli hodin a dnů.

Alternativy k Acorn pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Acorn.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Hodnotenia: 

Wow, tahle věc je sh1t. Používám open source pobřeží a livequartz, ale opravdu jim oba chybí. Zdá se, že Acorn má vše, je známo uživatelům photoshopu, dokonce i mnoha podobným klávesovým zkratkám. Je to velmi intuitivní, prostě funguje, jak si myslíte, že by to mělo být jen málo.

K dispozici je nyní bezplatná verze Acornu, kterou můžete použít navždy. Některé pokročilé funkce chybí ve volném, ačkoli je můžete vyzkoušet po dobu 14 dnů. Co je to úžasný způsob, jak prodat svůj produkt a zároveň poskytnout světu volný zdroj.

Získejte to, pokud hledáte editor obrázků pro Mac menší zátěž než Photoshop, ale stále schopný.

Mnohem užitečnější pro mě než Photoshop nebo Gimp, protože můžu skutečně zjistit, jak používat Acorn. Toto je editor obrázků pro neprofesionály.

Cropping an image in Acorn
Apply filters to your images
Rozhodně moje jít do aplikace pro rychlé spuštění, a funkce bohaté úpravy obrázků, aniž by byl ohromen. Opravdu dělá vše, co budete pravděpodobně potřebovat, pokud to není nějaký pokročilý Photoshop ...
Wow, tahle věc je sh1t. Používám open source pobřeží a livequartz, ale opravdu jim oba chybí. Zdá se, že Acorn má vše, je známo uživatelům photoshopu, dokonce i mnoha podobným klávesám ...