Saint Paint je ideální barva pro vytváření a úpravu True Color, 256 barev, 16 barevných ... Vytvořil Mark Judge

Svatá barva je ideální barva pro vytváření a úpravu True Color, 256 barevných, 16 barevných a monochromatických grafiky a animace v jakémkoli režimu nebo kombinaci režimů s podporou pro úpravy ve formátu AVI. Obsahuje všechny základní grafické nástroje, které budete potřebovat při každodenním používání, v elegantním a velmi snadno použitelném způsobu. Ať už jste nováček nebo profesionál, budete ohromeni, jak se vám podařilo bez něj. Podpora formátů GIF a JPG (a mnoho dalších) je dokonalým balíčkem pro návrh webových grafik. Je také fantastická pro úpravu fotografií, s mnoha nástroji včetně nástroje pro odstranění efektu červených očí, ostření obrazu a plné podpory tisku obrázků. Jeho univerzálnost jej činí základním grafickým nástrojem bez ohledu na vaše potřeby. Dokonce i když máte již mnohem dražší barvu, najdete Saint Paint Studio a je to neocenitelné. Vyrobeno pro použití v herním průmyslu umělci a programátory, má vše, co potřebujete pro každodenní použití, a ustaví se jako váš jediný základní balíček barvy .... Více informací »

Alternativy k Saint Paint Studio pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Saint Paint Studio.
Alternatives: 
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad