PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly jako retušování ... Vytvořil Zhenzhou Wang

PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly, jako je retušování fotografií, skládání a vytváření obrázků, morfování obrazu, snímání obrazovky a zobrazení miniatury obrázků v kontextovém menu Průzkumníka Windows. Podporuje alfa, vrstvu, cestu a nejběžnější techniky úprav. PaintStar má mnoho nástrojů a filtrů, které byste očekávali v obchodních nabídkách a některé zajímavé doplňky.

Stručný seznam funkcí Více informací »

* Kompletní sada malířských nástrojů včetně štětce, tužky, gumy, airbrush, kartáč na filtry, barevného retušování, rozostření /ostření, rozmazání a klonování. Mnoho přizpůsobitelných kartáčů, textur, přechodů a 26 metod kombinace podporovaných režimů. * Transformační nástroje včetně otáčení, měřítka, střih, perspektiva, flip a obal. Automatické antialias podporovány. * Image Morphing podporován. Pomocí této techniky můžete vytvořit sekvenci mezilehlých rámců, které hladce transformují jeden obrázek na jiný a generují výstup ve formě animace GIF nebo sekvence obrazového souboru. * Gradient Náplň nástroje obsahují lineární, radiální, čtvercový, kuželový (symetrický), kuželový (asymetrický) a shapeburst. Podporováno více barev. * Nástroje pro výběr včetně obdélníkového, eliptického, volného, ​​fuzzy a cest. Přidání, odečtení, převrácení, antialias a volby peří podporovány. * Zvětšení zobrazení 10% - 2000% a zobrazení mřížky podporované. * Více než 30 formátů souborů podporuje JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, BMP a mnoho dalších. * Podpora barevných konverzí zahrnuje několik různých metod rozmazání a možností palety. * Podporován alfa kanál (průhlednost). * DisplejeHistogramy (RGB, HSV, HSL, CMYK). * ZobrazíEXIFinformace. EXIF 2.2 podporováno. * Podpora TWAIN pro skenery a digitální fotoaparáty. * MultipleLayers, 26 metod kombinace podporovaných režimů. * MultiplePaths podporováno. Můžete přidat, smazat, vložit bod do křivky a nastavit bod v křivce stejně jako vektorové výkresové programy, jako jsou Adobe Illustrator a Corel Draw. * Podporováno více zpět a zpět. Můžete nastavit počet obnovení od 3 do 99. * Více než 100 filtrů /efektů.Podpora filtrů 3x3. * Podpora snímání obrazovky.Můžete zachytit vybrané nebo pevné oblasti plochy, stejně jako aktivní okna nebo jednotlivé ovládací prvky (menu, dialogy atd.), Které lze snadno vybrat pomocí indikátoru na obrazovce, který vymezuje oblast, která má být zachycena . * Zobrazí miniaturu vybraného obrázku v kontextové nabídce Průzkumníka Windows stejně jako systém ACD Picaview.

Alternativy k PaintStar pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako PaintStar.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad