Top 1 Profesionální malba, Kreslicí software pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Software Studio

MyBrushes Paint pro Mac aplikaci vám umožní malovat na nekonečné plátno a PLAYBACK celý výkres.

MyBrushes je dobrá alternativa k programu Microsoft Paint a Apple Mac Paint. Je založen na bývalém softwaru pro kreslení s názvem Paintbrush, který nebyl aktualizován po dobu 5 let a nebyl již srovnatelný s většinou systémů Mac.

Funkce MyBrushes: Další informace »

Nové funkce: 1 Vylepšení pro OS X El Capitan 10.112 Přidání obdélníku kreslení, kružnice, čáry, mnohoúhelníkových nástrojů3 Výběr podpory s obdélníkem, kružnicí nebo mnohoúhelníkem

- Systém vrstvení: 1 Neomezené vrstvy 2 Vytváření, mazání, přeskupování, kopírování /vkládání, duplikování /vymazání vrstev 3 Překlad podpůrné vrstvy, rotace, změna měřítka

- Jedinečné malířské studio Vlastnosti: 1 Neomezená velikost plátna 2 Nahrávání a přehrávání vašich videí. Můžete si jej vychutnávat nebo ho upravovat během přehrávání3 Výkonný nástroj pro malování, který podporuje rychlé malování, plynulé a citlivé malování (přesnost a výkon)

- Studio Editace obrazu: 1 Textový vstup 2 Import obrázků nebo fotografií ze zařízení3 Okamžité zpracování obrazu 4 Obrazový alfa kanál 5 Do Mybrushes můžete importovat spoustu obrazových formátů: JPG, BMP, PNG, GIF, PDF, PSD, PNT, RGB, ARW, BMPF, CUR, CRW, CR2, DCR, DNG, EPSF, EPSI, EPI, EPS, EXR, EFX, ERF, FPX, FPIX, FAX, FFF, GIFF, G3, HDR, ICNS, ICO ...

- Pokročilý systém kartáčů: 1 Automatické ukládání. Už nikdy neztratíte práci. 2 Tlak citlivý může být nastaven 3 100 tvarů vysoce kvalitní přírodní kartáče: štětec, tužka, pero, airbrush, akvarel štětec, křída, dřevěné uhlí, neonová pera, speciální efekty pera ... 4 Rychle upravit velikost štětce 5 Náhled finále efekt každého stylu štětce.

- Jednoduché a výkonné rozhraní: 1 Undo /Redo (Neomezené časy) 2 Nástroj Guma pro opravu možných chyb

Funkcie: 
Alternativy k MyBrushes pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako MyBrushes.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
Autodesk Sketchbook kreslící software nabízí uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které ... \ t Vytvořeno společností Autodesk

Autodesk Sketchbook kreslicí software nabízí uživatelsky příjemné a intuitivní uživatelské rozhraní, které je tak rychlé a intuitivní, že mohou být produktivní i během několika minut.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Opravdu nejlepší malování nástroj pro mac.