Online nástroj pro editaci grafiky využívá technologie HTML5 jako Canvas, Offline support, Drag and Drop. Vytvořil ViliusL

miniPaint je bezplatný online editor obrázků pomocí HTML5. Upravte, upravte své obrázky, přidejte efekty online do svého prohlížeče, aniž byste museli instalovat cokoli ...

Alternativy k miniPaint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 10 programů podobných jako miniPaint.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
Photoshop ve vašem prohlížeči, Sumo Paint pokročilý editor obrázků založený na prohlížeči. Vytvořil Sumoing Ltd

Sumo Paint je výkonný editor obrázků s dlouholetou historií jako plně schopný klon Photoshopu v prohlížeči.

Web
Zdarma online software pro úpravu fotografií. Vytvořeno piZap

Bezplatný software pro úpravu fotografií.

Web
Android
iPhone
Facebook
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
Paintastic vám umožní dělat krásné kresby, obrazy, návrhy a pohlednice.

Paintastic umožňuje vytvářet krásné kresby, obrazy, návrhy a pohlednice. S několika tahy na smartphonu /tabletu Android můžete vytvářet barevné kresby a vychovávat své vnitřní umělce.

Android