DDRoom je digitální zpracování fotografií mezi platformami pro desktopové aplikace s bohatými funkcemi a ... Vytvořil Mykhailo Malyshko

DDRoom je desktopová aplikace pro zpracování digitálních fotografií s bohatými funkcemi a důrazem na přesnost, výkonnost a interaktivitu. Byl vytvořen z nuly, napsán na C ++ 11 s knihovnou Qt a intenzivním souběhem využití a uvolněn pod licencí GPLv3.

Některé upozorňuje na tento projekt:

- vlastní algoritmus demosaicing Bayeru, - široká škála interaktivních filtrů pro geometrii a barevné manipulace, - konverze geometrie se provádí v jednom proměnném průchodu po určení souřadnic výsledných pixelů, aby byla zachována ostrost, - barevné manipulace se provádějí v rámci CIECAM02 vzhled barevného vzhledu z hlediska "jasu" "saturace" a "odstínu" pro nejvyšší přesnost barev - dávkové zpracování atd. ..... Více informací »

Alternativy k DDRoom pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 9 programů podobných jako DDRoom.
Alternatives: 
digiKam je pokročilá aplikace pro správu digitálních fotografií pro Linux /KDE, která umožňuje import ... Vytvořil KDE Familly

digiKam je pokročilá aplikace pro správu digitálních fotografií pro linux /KDE, která umožňuje import a organizaci digitálních fotografií "snap". Fotografie jsou uspořádány do alb, která lze třídit chronologicky, podle rozložení složek nebo podle vlastních sbírek.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Qt
Open source fotografická pracovní aplikace aplikace a surový vývojář Vytvořeno uživatelem darktable.org

darktable je virtuální fotografická a temná komora pro fotografy: spravuje vaše digitální negativy v databázi a umožňuje jejich prohlížení pomocí zoomovatelného blesku. také vám umožní vytvářet syrové obrazy a vylepšovat je.

Mac
Windows
Linux
BSD
RawTherapee je bezplatný RAW konvertor a software pro zpracování digitálních fotografií. Vytvořil tým RT

RawTherapee je bezplatný konvertor RAW a software pro digitální zpracování fotografií. Všechny změny lze aplikovat a dávkově zpracovat ve vhodnou dobu.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Photivo je multifunkční fotoprocesor pro RAW a bitmapové obrazy s přesností 16 bitů. Vytvořil Michael Munzert

Photivo je multifunkční fotoprocesor pro RAW a bitmapové obrazy s přesností 16 bitů. Photivo se snaží dát uživateli co nejvíce kontroly, aby vyjádřil svou kreativitu a umožnil flexibilní úpravy pro různé potřeby fotografování.

Mac
Windows
Linux
GIMP
LightZone je aplikace pro digitální editor fotografií. Vytvořil Light Crafts, Inc.

LightZone je softwarová aplikace digitálního editoru fotografií. Jeho hlavním účelem je zvládnout pracovní postup při zpracování obrázků v různých formátech RAW.

Mac
Windows
Linux
UFRaw (což znamená Unidentified Flying Raw) je aplikace, která umí číst a manipulovat ... Vytvořil Udi Fuchs

UFRaw (což je zkratka pro Unidentified Flying Raw) je aplikace, která umí číst a manipulovat s fotografiemi ve formátech surového obrazu, jak je vytvořeno mnoha digitálními fotoaparáty. UFRaw je k dispozici jak jako samostatný nástroj, tak jako plugin GIMP.

Mac
Windows
Linux
GIMP
Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonné ... \ t Vytvořil Corel

Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonnou správu fotografií, pokročilé nedestruktivní úpravy a kompletní zpracování RAW.

Mac
Windows
Linux
Rozvíjejte obrazy tak, jako byste byli v opravdové temné komoře. Vytvořil Marcus Carlsson

Aplikace Darkr je aplikace inspirovaná temnou komorou, která vám umožní vytvářet fotografie podobné tomu, co byste měli ve skutečné temné místnosti.

FEATURES

iPhone
iPad