Moment vám dává plné ruční ovládání bez nepořádek. Vytvořil Moment Inc.

Moment vám poskytuje plné ruční ovládání bez rušení. Snadno upravte expozici, ISO, rychlost závěrky, zaostření, vyvážení bílé, formát obrazu a další.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
DDRoom je digitální zpracování fotografií mezi platformami pro desktopové aplikace s bohatými funkcemi a ... Vytvořil Mykhailo Malyshko

DDRoom je desktopová aplikace pro zpracování digitálních fotografií s bohatými funkcemi a důrazem na přesnost, výkonnost a interaktivitu. Byl vytvořen z nuly, napsán na C ++ 11 s knihovnou Qt a intenzivním souběhem využití a uvolněn pod licencí GPLv3.

Mac
Windows
Linux
Fotogén je dokonalým nástrojem pro všechny vaše potřeby pro úpravy fotografií: Vytvořil Mobile Pond

Fotogén je nejdokonalejším nástrojem pro všechny vaše potřeby pro úpravu fotografií: - Jedná se o plnohodnotný editor fotografií. - Podporuje export a změnu velikosti několika fotografií. - Zahrnuje nástroje pro editaci a export metadat a IPTC.

iPhone
iPad
Corel PHOTO-PAINT je vektorová ilustrace a aplikace pro rozložení stránky v ... Vytvořil společnost Corel Corporation

Corel PHOTO-PAINT je aplikace vektorové ilustrace a rozvržení stránky, která je součástí programu CorelDRAW Graphics Suite.

Editor obrázků

Windows
Profesionální rozšíření RAW pro fotografie v systému MacOS Vytvořil Gentlemen Coders, LLC

Vyrobte si nejlepší snímky s RAW Power ještě lépe. RAW Power odemyká sílu RAW motoru společnosti Apple jednoduchými a snadno ovladatelnými ovládacími prvky. Používejte jej jako editační rozšíření uvnitř aplikace Apple Photos nebo jako samostatný nedestruktivní editor fotografií RAW.

Mac
iPhone
iPad
Apple Photos
Phoduit je nedestruktivní editor fotografií s uzelovým uživatelským rozhraním. Vytvořil společnost Pixanode, Inc.

Phoduit je nedestruktivní editor fotografií s uživatelským rozhraním založeným na uzlech. Rychle upřesněte a retušujte své fotografie, dávkový proces, vytvářejte RAW obrázky a další.

Windows
Linux
Otevřený přehrávač videa s následujícími funkcemi: - Podpora pro libavformat a libavcodec; Vytvořil Joao Carreira, Luis Lucas

Přehrávač videa s volným přístupem s následujícími funkcemi:

Windows
Linux
Digitální fotografický profesionál Canon (DPP) je výkonná bezplatná softwarová aplikace určená pro ... Vytvořil Canon

Digitální fotografický profesionál Canon (DPP) je výkonná bezplatná softwarová aplikace určená pro editaci, organizaci a zpracování souborů Canon RAW. Tento software je snadno integrován do existujícího pracovního postupu s jinými programy pro úpravy, jako je například Adobe Photoshop.

Mac
Windows
QuickViewer je grafický prohlížeč obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků. Vytvořil KATO Kanryu

QuickViewer je prohlížeč grafických obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků.

Tento software provádí čtení obrazových dat předem. A kreslení importovaných obrazových dat na obrazovce pomocí OpenGL. Obrázky můžete procházet mnohem plynuleji než kdykoli předtím.

Windows
Linux
Čistá galerie pro prohlížení fotografií a videí. Vytvořil Simple Mobile Tools

Jednoduchý nástroj použitelný pro prohlížení fotografií a videí. Položky lze třídit podle data, velikosti, názvu jak vzestupně, tak sestupně, fotografie lze zvětšovat. Mediální soubory se zobrazují ve více sloupcích v závislosti na velikosti displeje.

Android
Android Tablet

Stránky