DDRoom je digitální zpracování fotografií mezi platformami pro desktopové aplikace s bohatými funkcemi a ... Vytvořil Mykhailo Malyshko

DDRoom je desktopová aplikace pro zpracování digitálních fotografií s bohatými funkcemi a důrazem na přesnost, výkonnost a interaktivitu. Byl vytvořen z nuly, napsán na C ++ 11 s knihovnou Qt a intenzivním souběhem využití a uvolněn pod licencí GPLv3.

Mac
Windows
Linux
Nová výkonná stanice pro úpravu fotografií s více než 300 užitečnými nástroji a univerzálními funkcemi. Vytvořil Skylum

Seznamte se s nejinovativnějším profesionálním editorem fotografií vytvořeným fotografy pro fotografy. Luminar přináší vše, co potřebujete k vytvoření dokonalých fotografií za kratší dobu!

Mac
Windows
Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonné ... \ t Vytvořil Corel

Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonnou správu fotografií, pokročilé nedestruktivní úpravy a kompletní zpracování RAW.

Mac
Windows
Linux
Capture One Pro je přední software pro převodník a pracovní postup, který umožňuje fotografům ... Vytvořeno první fází

Capture One Pro je profesionální RAW konvertor, který nabízí dokonalou kvalitu obrazu s přesnými barvami a neuvěřitelnými detaily z více než 300 špičkových kamer - přímo z krabice.

Mac
Windows
Fotografie je digitální manipulační aplikace vyvinutá společností Apple. Vytvořeno společností Apple Inc.

Fotografie jsou digitální manipulační aplikace vyvinutá společností Apple, která má být méně složitá než její předchůdce iPhoto. Fotografie jsou organizovány podle „momentu“, což je kombinace časových a lokalizačních metadat připojených k fotografii.

Mac
Web
InstaLogo je profesionální Logo Design Suite App pro Android a iOS, který vám umožní vytvořit ... \ t Vytvořil PocketSoft Korlatolt Felelossegu Tarsasag

InstaLogo je profesionální Logo Design Suite App pro Android a iOS, který vám umožní vytvořit profesionální branding pro vaše podnikání během několika vteřin z vašeho telefonu. InstaLogo je nejúžasnější aplikace pro návrh loga. Podívejte se na webové stránky.

Android
iPhone
iPad
RawTherapee je bezplatný RAW konvertor a software pro zpracování digitálních fotografií. Vytvořil tým RT

RawTherapee je bezplatný konvertor RAW a software pro digitální zpracování fotografií. Všechny změny lze aplikovat a dávkově zpracovat ve vhodnou dobu.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S