DDRoom je digitální zpracování fotografií mezi platformami pro desktopové aplikace s bohatými funkcemi a ... Vytvořil Mykhailo Malyshko

DDRoom je desktopová aplikace pro zpracování digitálních fotografií s bohatými funkcemi a důrazem na přesnost, výkonnost a interaktivitu. Byl vytvořen z nuly, napsán na C ++ 11 s knihovnou Qt a intenzivním souběhem využití a uvolněn pod licencí GPLv3.

Mac
Windows
Linux
Phoduit je nedestruktivní editor fotografií s uzelovým uživatelským rozhraním. Vytvořil společnost Pixanode, Inc.

Phoduit je nedestruktivní editor fotografií s uživatelským rozhraním založeným na uzlech. Rychle upřesněte a retušujte své fotografie, dávkový proces, vytvářejte RAW obrázky a další.

Windows
Linux
GraphicConverter je počítačový software, který zobrazuje a upravuje soubory Raster graphics. Vytvořil Lemke Software

GraphicConverter je počítačový software, který zobrazuje a upravuje soubory Raster graphics. Převádí také soubory mezi různými formáty.

Mac
Batch-Notepad, který může nahradit, vkládat, mazat, kopírovat a přesouvat text ve více souborech hromadně! Vytvořil BinaryMark

Batch-Notepad, který může nahradit, vkládat, mazat, kopírovat a přesouvat text do více souborů hromadně!

Windows
HandBrake je open-source, multithreaded video transcoder: konvertuje digitální média z jednoho ... Vytvořil tým HandBrake

HandBrake je multikanálový video transcoder s otevřeným zdrojovým kódem - převádí digitální média z jednoho formátu do jiného a komprimuje soubory v procesu.

Mac
Windows
Linux
BSD
Xfce
Phatch = Foto & amp; Dávka!

Phatch = Foto & amp; Dávka! Phatch je snadno použitelný multiplatformový procesor GUI Photo Batch Processor, který zpracovává všechny populární obrazové formáty a může duplikovat (sub) hierarchie složek. Phatch může dávková změna velikosti, otáčení, přejmenování, ...

Mac
Linux
Magicky vylepšte své fotografie Vytvořil Fenomeno83

Magicky vylepšte své fotografie

Jediným kliknutím můžete rozšířit a odstranit většinu běžných chyb jakékoli digitální fotografie.

AUTOMATICKÉ, VÝKONNÉ, VELKÉ VÝSLEDKY!

Windows
Soubory SVG produkované vektorovými editory obecně obsahují mnoho nevyužitých prvků a atributů ... Vytvořil RazrFalcon

Soubory SVG produkované vektorovými editory obecně obsahují mnoho nevyužitých prvků a atributů, které jen vyhodí jejich velikost, aniž by poskytovaly lepší viditelnou kvalitu.

Mac
Windows
Linux
Úprava fotografií a emulace filmů pro Mac a PC. Vytvořeno společností Nevercenter

Fotoaparát CameraBag Photo obsahuje pokročilé nástroje, které potřebujete k tomu, aby vaše obrázky vypadaly přesně tak, jak chcete, ale v rozhraní, díky kterému je neuvěřitelně snadné znovu použít styly, které vytvoříte jako vlastní filtry.

Mac
Windows
iPhone
Komplexní řešení pro editaci zvuku, mastering a obnovu na Mac i PC. Vytvořeno společností Acon Digital Media

Acoustica je komplexní audio editor pro nahrávání, editaci, mixování a mastering. Acoustica 7 je od základu znovu implementována pro nejvyšší nároky na kvalitu a podporu na různých platformách.

Mac
Windows

Stránky