Úprava fotografií a emulace filmů pro Mac a PC. Vytvořeno společností Nevercenter

Fotoaparát CameraBag Photo obsahuje pokročilé nástroje, které potřebujete k tomu, aby vaše obrázky vypadaly přesně tak, jak chcete, ale v rozhraní, díky kterému je neuvěřitelně snadné znovu použít styly, které vytvoříte jako vlastní filtry. Nebo začít s existujícími přednastaveními pro emulaci klasických filmových skladů nebo pro dávkové použití stejného stylu na stovky fotografií. To znamená, že CameraBag je postaven shora dolů, což vám pomůže vytvořit jedinečný fotografický styl, který je zřetelně vlastní.

Fotoaparát PhotoBag je dodáván s desítkami profesionálních, nastavitelných přednastavení filtrů, které můžete použít jako výchozí bod nebo koncový bod na fotografiích, uspořádané do užitečných sekcí, jako jsou Color Essentials, Mattes a B + W Films. Je snadné přesně zjistit, jak je každá přednastavena, a upravovat a ukládat libovolné z nich jako vlastní přednastavení. Více informací »

Inovativní rozhraní aplikace CameraBag pro úpravy vrstev pro vytváření filtrů vám poskytuje jedinečnou flexibilitu, aby bylo možné znovu vytvořit prakticky jakýkoli styl fotografie bez ohledu na to, zda se pokoušíte přizpůsobit existující fotografii, zda se chcete podívat na konkrétní ročník nebo jen chcete. znovu vytvořte zrno z vašeho oblíbeného klasického filmu. Použijte pokročilé rozsahy a histogramy aplikace CameraBag k zajištění přesné shody.

Alternativy k CameraBag Photo pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako CameraBag Photo.
Alternatives: 

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Hodnotenia: 

Je snadné a uživatelsky přívětivé a umožňuje zobrazit filtry před jejich použitím.

Take Photos Further Than Your Mobile Apps Ever Could
Harness The Extra Power Of Your DSLR
Recreate Any Style, Classic Film Stock, or Film Grain
Layer on Adjustments from an Arsenal of Professional Tools
Je to snadné a uživatelsky přívětivé a umožňuje zobrazit filtry před jejich použitím.