Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavný Amiga ... Vytvořil Cosmigo

Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavná Amiga Deluxe Paint (DPaint).

Je ideální pro umělce, kteří pracují na podrobné a pixelové přesné grafice potřebné pro mobilní systémy, jako jsou mobilní telefony, chytré telefony, kapesní počítače, ruční konzole videohry jako Gameboy /Advance /Nintendo DS nebo Playstation Portable. Je také vhodný pro vytváření grafiky pro web nebo aplikace Macromedia Flash. Další informace »

Použijte jej jako skript a bitmapový editor pro balíčky pro tvorbu her jako DarkBasic, Multimedia Fusion /Games Factory nebo 3D GameStudio.

Mezi hlavní funkce patří:

Optimalizované nástroje a klávesové zkratky pro vysokorychlostní úpravy v reálném čase v reálném čase Jednoduchá a průhlednost alfa Pokročilá maskování Neomezený undo /redo Layer System včetně cévování pokožky Realtime Tile Map Creation Engine Grids pro použití libovolného typu mřížky včetně Isometric, Octagon, Box Rozšířený editor palet barev pro řezání, přesunutí, vkládání nebo změnu barevných odstínů Vytváření bezproblémových dlaždic pro nekonečné vzory Výkres polotónů Automatické symetrie Kreslení desítek barevných režimů, včetně formulace, které mají definovanou manipulaci

Alternativy k Cosmigo Pro Motion pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako Cosmigo Pro Motion.
Alternatives: 
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux
Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol.

Mac
iPad
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Spriter: intuitivní 2D animační nástroj pro tvůrce videohry. Vytvořil BrashMonkey

Spriter: intuitivní 2D animační nástroj pro tvůrce videohry.

Mac
Windows
Linux