Spriter: intuitivní 2D animační nástroj pro tvůrce videohry. Vytvořil BrashMonkey

Spriter: intuitivní 2D animační nástroj pro tvůrce videohry.

Spriter umožňuje "modulární" způsob animace, kde namísto každého snímku je jeden kompletní obraz, je konstruován z mnoha malých, opakovaně použitelných obrazů (jako jsou části těla). Každý z těchto obrázků, které se používají k vytvoření celého rámečku, lze měnit a otočit, aby se dále zvýšil počet kilometrů, které umělec může od nich získat. Další informace »

Alternativy k Spriter pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 3 programů podobných jako Spriter.
Alternatives: 
Synfig je výkonný, průmyslově silný vektorový 2D animační software, navržený z ... Vytvořil Synfig.org

Studio Synfig je bezplatný a otevřený 2D animační software, který je navržen jako výkonné průmyslové řešení pro tvorbu animace v kvalitě filmu pomocí vektorových a bitmapových kreseb.

Mac
Windows
Linux
Spine je 2D animační software určený speciálně pro vývoj softwaru a her. Vytvořeno esoterovým softwarem

Spine je 2D animační software navržený speciálně pro vývoj softwaru a her. Animátoři, umělci a programátoři se spojují, aby vaše hry žili.

Mac
Windows
Linux
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet