Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli. Méně používané funkce, jako je uložení /otevření /nové a další, lze nalézt v menu, šetří prostor na obrazovce na telefonech a umožňují snadný přístup na tablety. Plně podporuje všechna zařízení Android od nízkoprofilových telefonů po high-end tablety.

Alternativy k Pixelesque pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Pixelesque.
Alternatives: 
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S