Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol. S inovativními funkcemi, jako je systém barevných palet, vzory a podpora s vysokým zoomem, Pixen balí všechny nástroje, které potřebují pixeloví umělci, v intuitivním, nativním rozhraní Mac. Pixen také usnadňuje a usnadňuje vytváření animací po jednotlivých snímcích.

Alternativy k Pixen pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Pixen.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
CinePaint je aplikace pro hluboké barvy, která edituje EXR, DPX, 16-bit TIFF, JPEG, PNG a mnoho dalších ... Vytvořil CinePaint

CinePaint je aplikace pro hluboké barvy, která edituje EXR, DPX, 16-bitový TIFF, JPEG, PNG a mnoho dalších typů obrazových souborů. CinePaint je k dispozici jako nativní aplikace pro Linux, Mac OS X a BSD.

Mac
Linux
Pixen